verze pro tisk

COFIDIS půjčka bez registru má tisíce spokojených zákazníků

14. květen 2015 COFIDIS půjčka bez registru má tisíce spokojených zákazníků

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která poskytuje spotřebitelské úvěry na dálku. V České republice působí již od roku 2004. Díky profesionální péči o zákazníky a dlouhodobým zkušenostem v poskytování úvěrů patří společnost COFIDIS mezi špičky na trhu v oblasti nebankovních půjček.

Reklama

COFIDIS půjčka bez registru

Poskytované služby společností COFIDIS jsou transparentní a všechny podmínky jsou stanoveny na rovinu. V produktech se nenachází žádné skryté poplatky, výluky či výjimky. Stanovené podmínky se během trvání úvěru se celkové náklady ani podmínky nemění. Vše zůstává přesně podle vašich požadavků. COFIDIS půjčka bez registru má mnohem více výhod zde jsou některé z nich:

 • opakované čerpání v rámci jedné smlouvy
 • zdarma zasílání výpisů (elektronicky či poštou)
 • flexibilní splácení
 • sjednání a vedení úvěru zdarma
 • předčasné splacení půjčky je zdarma
 • klientský servis a odborný poradce
 • peníze na účtu během 24 hodin
 • možnost pojištění úvěru

Půjčky od společnosti COFIDIS jsou prověřené

Společnost COFIDIS nabízí hned několik druhů půjček, které využijete při různých příležitostech. Půjčit si můžete za pomoci Partnerské půjčky či Novomanželské půjčky. Dále si můžete zažádat o půjčku na auto, rekonstrukci, domácnost či zažádat o hotovost bez udání důvodu k čemu peníze využijete.

Každá půjčka má rozdílné podmínky a nastavení. Minimální částka, kterou můžete žádat je 20 tisíc korun. Uhotovostní půjčky si můžete půjčit až 90 tisíc korun. Ostatní půjčky nabízejí možnost čerpat úvěr až do půl miliónu korun s možností nastavit individuální splácení podle vašich potřeb.

Zažádat o úvěr může každý

Požádat o půjčku může opravdu každý. COFIDIS půjčka bez registru je vhodná jak pro důchodce, tak pro maminky na mateřské dovolené. Čerpání úvěru není omezeno ani věkem. Stačí pouze, že jste dosáhli minimálního věku 18 let.

Jak probíhá vyřízení půjčky?

Máte-li zájem o půjčku, je dobré připravit si předem všechny potřebné dokumenty. V první řadě však musíte splňovat podmínky, které COFIDIS půjčka bez registru vyžaduje.

Podmínky pro získání této půjčky jsou následující:

 1. minimální věk 18 let
 2. doložitelný příjem
 3. vlastní bankovní účet
 4. funkční telefonické spojení
 1. státní občanství ČR nebo SR s trvalým pobytem na území České republiky

V případě, že splňujete tyto podmínky, můžete přejít k samotnému bodu žádosti o půjčku. V první řadě si v on-line kalkulačce vyplníte parametry, které vám vyhovují. Dále vyplníte nezávazný formulář. Počkáte na vyhodnocení a poté zašlete smluvní dokumentaci. Pracovníci COFIDIS manuálně posoudí náležitosti smlouvy a poté vám zašlou konečný výsledek. Po schválení a vyřízení půjčky u společnosti COFIDIS máte peníze na účtu během 24 hodin.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka do 50 000 Kč bez registru

Dostali jste kvůli předchozím dluhům do bankovních či nebankovních registrů, ale i přesto byste si teď potřebovali znovu vzít půjčku? Chybí vám několik desítek tisíc a nutně tak potřebujete získat úvěr, který vaše finanční problémy vyřeší? V takovém případě určitě nemáte hledání vhodného úvěru snadn…

Půjčka online bez registru

Půjčka online bez registru

Půjčka online bez registru je přesně to pravé pro toho, kdo potřebuje peníze rychle bez zbytečných prodlev. Je snadno přístupná všem, kteří mají připojení na internet. A jak už sám název napovídá, je určena i těm, kteří měli v minulosti problémy se splácením a teď jen těžko shánějí půjčku.


Rychlá sms půjčka bez registru

Rychlá sms půjčka bez registru

Potřebujete rychle půjčit malou částku peněz, ale nemáte koho požádat? Jste v lehkém nedostatku krátce před výplatou, potřebujete zaplatit lékaře nebo se objevila výhodná nabídka něčeho, po čem dlouze toužíte?

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou určeny každému, komu pochybí z nejrůznějších důvodů peníze, ale nemůže se s žádostí o půjčku obrátit na banku. To proto, že má z minulosti záznam v regitru dlužníků. Jsou ale určeny také těm, kteří preferují rychlé vyřízení půjčky bez zbytečného papírování.