verze pro tisk

Essox půjčky

8. červen 2010 Essox půjčky

Potřebujete půjčku nebo leasing? Pak je pro vás nebankovní společnost Essox to pravé. Patří v tomto oboru k absolutní špičce. Zkrátka kvalitní služby za přijatelné podmínky. Společnost Essox poskytuje svým klientům finanční pomoc ve čtyřech různých okruzích. Jednak je to financování automobilů, dále financování zboží a služeb, leasing strojů i zařízení a v neposlední řadě kreditní karty. Samozřejmostí je individuální přístup a korektní jednání.

Reklama

Essox půjčky na auto

Pod pojmem financování automobilů se skrývá to, že společnost Essox vám pomůže získat finance na koupi nového, dokonce i ojetého automobilu. Svůj vlastní vůz si můžete koupit buď na leasing, nebo na úvěr, přičemž požadovat můžete finance ve výši až sto procent z ceny vozu. V dnešní době je minimálně jedno auto v rodině absolutní nutností. Essox vám tak nabízí pomoc, jak získat vlastní vůz i přes fakt, že vaše kapsa zeje prázdnotou.

Essox půjčky jsou tu pro vás

V oblasti financování zboží a služeb vám nebankovní společnost Essox pomůže získat potřebnou hotovost na vylepšení bydlení. S Essox půjčkou už nemusíte měsíce či roky čekat na to, až si ušetříte na novou koupelnu či kuchyni, nebo si pořídíte domů moderní elektroniku. Vše si můžete pořídit kdykoli. Totéž platí i o vysněné dovolené v exotických krajích. Výše měsíčních splátek a úroky závisí na tom, jak dlouho budete půjčku splácet, kolik si vlastně půjčujete. Potěšitelné je, že za veškerá nutná vyřizování ohledně úvěru neplatíte vůbec nic.

Také v případě, že podnikáte a nutně potřebujete dovybavit svá pracoviště novými stroji, můžete se na Essox obrátit. Nové zemědělské stroje, obráběcí technika, či nové vybavení kanceláře nebo zdravotnického pracoviště, to vše není problém. Podmínky poskytnutí úvěru jsou více než slušné. Oceníte zejména individuální přístup.

Essox a kreditní karty

Hitem posledních let jsou kreditní karty. Pořídit si všechno snadno a lehce kdykoli vás napadne, bez nějakého papírování a vyřizování, to je prostě tak lákavá nabídka, které ani ten největší šetřílek neodolá. Pokud stále ještě bezhotovostním platbám příliš nevěříte, můžete se pojistit proti zneužití karty. S kreditní kartou FUTURO budou všechny vaše nákupy opravdová radost. Oceníte také více než 3000 bankomatů na území republiky, takže se rozhodně nemusíte bát, že byste v případě nutnosti neměli kde vybrat peníze.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000 jinak zvané půjčky před výplatou pomáhají překonat nejistý čas, kdy došly peníze z jedné výplaty a do druhé je ještě daleko. Jedná se o drobné částky, které může klient snadno uhradit již z následující výplaty. Proto jsou tak oblíbené.


Půjčky do 10 000

Půjčky do 10 000

Kdo by občas nepotřeboval půjčit menší částku peněz. Pro tyto případy jsou určeny půjčky do 10 000. Nabízejí je jak banky, tak nebankovní společnosti. Každá z variant má své výhody i nevýhody. Záleží jen na klientovi, co si vybere.

Půjčky

Půjčovat si peníze je fenoménem dnešní doby. Doby, kdy se šetřilo jsou dávno pryč a každý může využít té výhody mít peníze na cokoliv hned. Je pravdou, že nároky se zvyšují a na kvalitu bydlení, pracovního života i života vůbec je vyvíjen větší a větší tlak.