verze pro tisk

Home Credit online půjčka

3. červen 2010 Home Credit online půjčka

Služby společnosti Home Credit jsou čím dál tím oblíbenější. Díky ní totiž nemusejí klienti roky šetřit na něco, co si moc přejí. Vše si můžete pořídit kdykoli se vám zamane. Home Credit totiž poskytuje účelové i bezúčelné úvěry, takže si vybere každý klient podle svých potřeb. Luxusní dovolená, nová elektronika, opravdu bohaté Vánoce, o vše můžete s Home Creditem mít. Jedním z posledních produktů pak je Home Credit online půjčka . Není to sice úplná novinka, online půjčku už tato společnost vyřizuje nějaký ten pátek, ale teprve v posledních letech lidé přicházejí na to, kolik výhod to s sebou nese.

Reklama

Výhody online půjčky Home Credit

Největší výhodou online půjčky Home Credit je, že nemusíte nikam chodit. Všechno zařídíte z pohodlí domova, nebo třeba o polední přestávce v práci. Princip je v podstatě stejný jako při vyřizování půjčky po telefonu. Jen na počátku celého procesu musíte vyplnit online formulář s žádostí o půjčku. Následně vás kontaktuje operátor společnosti Home Credit, se kterým smlouvu o půjčce dojednáte.

Máte nedůvěru k telefonním hovorům? S Home Creditem se nemusíte ničeho bát. Jistě všichni známe společnosti, které tvrdí, že stačí zavolat a všechno vyřídíte, ale ve skutečnosti to tak není. Navíc se ještě nestačíte divit, když vám přijde účet za telefon. S Home Creditem je hovor mezi vámi a operátorem bezplatný, tzn., že i v případě, kdy vy kontaktujete tuto společnost s žádostí o půjčku jako první, nebudete nic platit.

Reklama

Co budete potřebovat

Aby se vaše žádost co nejrychleji vyřídila, je nejlepší mít s předstihem, než vůbec o půjčku zažádáte, v pořádku všechny doklady. Tzn. občanský průkaz a ještě jeden průkaz totožnosti, jako je např. pas nebo řidičský průkaz. Dále je nutné mít po ruce údaje o zaměstnavateli a znát své číslo telefonu. Pak už stačí jen si vyzvednout peníze. A to buď na poště, nebo si je necháte zaslat na svůj účet do banky. Takto si můžete půjčit až 150 tisíc.

Komfort především

Služby Home Creditu, a to nejen v případě půjčky, jsou nebývale komfortní. K půjčce si totiž zřizujete i pojištění pro různé případy neschopnosti splácet. Takže už žádné strašáky z toho, že když přijdete o práci, zabaví vám veškerý majetek, který máte, protože nebudete schopni splácet. S chytrým pojištěním se nemáte čeho bát. Navíc do tří měsíců od vyřízení půjčky ji kdykoli můžete uhradit celou tzv. z ruky, aniž byste platili nějaké sankční poplatky. Půjčka od Home Creditu je prostě to pravé, když potřebujete peníze. Navíc Home Credit online půjčka je i snadno dostupná.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Hotovostní půjčka od Home Credit

Hotovostní půjčka od Home Credit

Potřebujete půjčit vyšší finanční obnos právě teď? Jste ve špatné situaci a rychlost společně s bezúčelností má nejvyšší prioritu? V tom případě pro vás máme řešení, navíc vás potěšíme i dalšími výhodami.

Půjčky Home Credit

Půjčky Home Credit

Předním poskytovatelem půjček u nás se stala společnost Home Credit a.s.. Jde o společnost, jež si za patnáct let své existence získala mnoho a mnoho spokojených klientů, kteří ji dnes a denně vyhledávají, aby se jí svěřili se svým finančním problémem.


Home Credit kalkulačka

Home Credit kalkulačka

Společnost Home Credit je ideálním partnerem pro každého, kdo si chce něco pořídit na splátky,potřebuje účelovou i neúčelovou půjčku, nebo uvažuje o koupi auta na splátky. Široká škála finančních produktů, ze kterých si vybere úplně každý, a profesionální přístup jsou základem jejího úspěchu zažáde…

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Každý se občas může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit větší či menší obnos peněz. Jenže ne všichni lidé mají to štěstí, že jim půjčí banka. Kde potom peníze shánět? Trh je přesycen různými firmami, které nebankovní půjčky nabízí. Některé jsou ovšem méně solidní. Pokud si však půjčíte u Profi …