verze pro tisk

Hotovostní půjčka od Home Credit

28. březen 2012 Hotovostní půjčka od Home Credit

Potřebujete půjčit vyšší finanční obnos právě teď? Jste ve špatné situaci a rychlost společně s bezúčelností má nejvyšší prioritu? V tom případě pro vás máme řešení, navíc vás potěšíme i dalšími výhodami.

Reklama

Pokud vám bude stačit 20 000 – 150 000 korun, tak je pro vás vhodná půjčka Home Credit . Home Credit je nadnárodnostní nebankovní společností, která na území České republiky působí již od roku 1997. Dlouhá historie jednoznačně mluví pro Home Credit a dokazuje jeho kvality. S Home Creditem se rozhodně nemusíte obávat skrytých právních kliček ani skrytých poplatků.

Home Credit je moderní a splňuje standardy dnešních zákazníků. Samozřejmostí jsou půjčky online , o něž můžete požádat pomocí strohého online formuláře. Jednodušší to být již opravdu nemůže.

Společnost Home Credit je známá i kvůli splátkovým prodejům. Mnoho obchodů se chlubí logem firmy na dveřích, případně u pokladny. Pro vás jako zákazníka to znamená jediné, v daném obchodě můžete uskutečnit nákup na splátky s Home Creditem. Pro sjednání vám stačí pouze pár minut času, dva doklady totožnosti a v případě ceny zboží nad 30 000 korun i potvrzení o příjmu.

Podmínky získání půjčky

K získání půjčky Home Credit musíte splnit následující podmínky:

  • české občanství
  • trvalé bydliště v ČR
  • minimální věk 18 let
  • pravidelný měsíční příjem
  • bankovní účet u jakékoliv banky

O půjčku Home Credit mohou požádat i důchodci a maminky na mateřské dovolené. Home Creditu postačí potvrzení o rentě, důchodu, případně o rodičovském příspěvku a další.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Home Credit online půjčka

Home Credit online půjčka

Spolehlivá Home Credit půjčka online je snadno dosptupná všem, kteří o ni zažádají. Tzn., že vše potřebné vyřídíte všude, kde se dokážete připojit na internet a kde můžete telefonovat. Pak už nic nestojí v cestě tomu, aby peníze brzy došly na váš účet.

Home Credit kalkulačka

Home Credit kalkulačka

Společnost Home Credit je ideálním partnerem pro každého, kdo si chce něco pořídit na splátky,potřebuje účelovou i neúčelovou půjčku, nebo uvažuje o koupi auta na splátky. Široká škála finančních produktů, ze kterých si vybere úplně každý, a profesionální přístup jsou základem jejího úspěchu zažáde…


Půjčky Home Credit

Půjčky Home Credit

Předním poskytovatelem půjček u nás se stala společnost Home Credit a.s.. Jde o společnost, jež si za patnáct let své existence získala mnoho a mnoho spokojených klientů, kteří ji dnes a denně vyhledávají, aby se jí svěřili se svým finančním problémem.

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Každý se občas může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit větší či menší obnos peněz. Jenže ne všichni lidé mají to štěstí, že jim půjčí banka. Kde potom peníze shánět? Trh je přesycen různými firmami, které nebankovní půjčky nabízí. Některé jsou ovšem méně solidní. Pokud si však půjčíte u Profi …