verze pro tisk

Jak mohou být nebankovní půjčky rychle vyřízeny

24. březen 2013 Jak mohou být nebankovní půjčky rychle vyřízeny

Nebankovní půjčky jsou vhodné ve chvíli, kdy z nějakých důvodů nemůžete zažádat o půjčku u své banky. Bankovní ústavy většinou poskytují půjčky pouze ve chvíli, kdy máte vysokou bonitu, to znamená, že nejdou do nějakého rizika.

Reklama

Nebankovní společnosti oproti tomu nabízejí půjčky i osobám, které například mají záznam v některém z registrů dlužníků, nebo jen nemají tak vysoký příjem, aby mohli dosáhnout na bankovní půjčku. Velkou výhodou většiny nebankovních půjček je jejich rychlé a snadné vyřízení. Jak rychle lze tedy na nebankovní půjčky dosáhnout?

Finské půjčky kralují v rychlosti

Jednoznačně nejrychlejší jsou finské půjčky. Ty lze vyřídit opravdu během několika málo minut. Klienti si o ně jednoduše zažádají prostřednictvím SMS zprávy ze svého mobilního telefonu, případně přes internetový formulář na příslušných webových stránkách. To trvá maximálně dvě či tři minuty.

Prakticky ihned po odeslání žádosti je tato žádost posouzena a klient je obratem informován o to, zda má na půjčku nárok či nikoliv. Vzhledem k tomu, že takováto rychlá půjčka je obvykle poskytována jen na menší množství finančních prostředků, nejsou zde tak vysoké nároky, tudíž je procento kladně přijatých žádostí poměrně vysoké. Na finské půjčky mohou dosáhnout i lidé s nižšími příjmy, kteří by jinak na klasické dlouhodobé úvěry neměli nárok. Celková doba od žádosti přes schválení a poslání peněz je cca 30 minut.

Nebankovní půjčky jsou obecně rychleji schvalovány nežli půjčky u bank

Finské půjčky jsou nejrychlejší. I mnohé další nebankovní půjčky jsou však poměrně rychlé a dají se vyřídit také z pohodlí domova, aniž byste museli navštěvovat nějakou pobočku společnosti, jež je poskytuje. Nebankovní instituce jsou si totiž vědomi toho, že když už žádáte o finanční prostředky, pak je nejspíše potřebujete mít u sebe co nejrychleji.

Zatímco žádost u banky může být posuzována klidně i týden, u nebankovní půjčky doba posuzování trvá maximálně jeden nebo dva dny. V případě kladného schválení jsou pak peníze ihned odesílány na váš bankovní účet, případně poslány poštovní složenkou, některé společnosti pak doručují peníze osobně prostřednictvím svých obchodních zástupců až přímo k vám domů.

Komerční sdělení

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Rychlá nebankovní půjčka na učet je rychle dostupné řešení

Rychlá nebankovní půjčka na učet je rychle dostupné řešení

Potřebujete půjčit peníze, ale nemůžete se obrátit na rodinu ani přátele? Rychlé nebankovní půjčky jsou vhodnou variantou pro všechny klienty. Rychlá nebankovní půjčka na učet vám vytrhne trn z paty. Můžete si vybrat půjčky dlouhodobé i krátkodobé.

Rychlé půjčky

Rychlé půjčky

Na našem trhu je ohromné množství všemožných půjček, ale jsou opravdu všechny takové, jak je nám prezentováno? A jak tedy poznat, které to jsou a kterým se raději vyhnout?


Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Každý se občas může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit větší či menší obnos peněz. Jenže ne všichni lidé mají to štěstí, že jim půjčí banka. Kde potom peníze shánět? Trh je přesycen různými firmami, které nebankovní půjčky nabízí. Některé jsou ovšem méně solidní. Pokud si však půjčíte u Profi …