verze pro tisk

Krátkodobá půjčka do výplaty bez poplatku

30. listopad 2012

Ocitli jste se v nenadálé finanční situaci a potřebujete menší obnos, který by vykryl vaše výdaj? Od toho je tu společnost Ferratum a její půjčka

Reklama

Ferratum půjčka je krátkodobou půjčkou, která se hodí v situacích, kdy jste se dostali do finanční tísně a potřebujete na několik dní půjčit menší finanční obnos.

Mnohý stálý klient si opakovaně půjčuje u Ferratum z toho důvodu, že nemá dostatek finančních prostředků krátce před výplatou. Právě toto je hlavním důvodem, proč Ferratum půjčka vznikla. Stálí klienti také mají tu výhodu, že nemusí na peníze čekat a výplata probíhá ihned na účet.

Noví klienti si pak mohou půjčit částku až 3000,- a to bez úroků a bez poplatku. Ano, půjčka je tak pro nové klienty úplně zdarma!

Chybějící peníze do výplaty krátce před ní jsou velmi častým problémem, který řeší mnozí z nás. Abyste si nemuseli půjčovat o známých, je tu pro vás Ferratum půjčka. Je diskrétní, nikdo z vašeho okolí se nedozví, že jste bez peněz a potřebujete půjčit. Peníze vám budou dodány rychle, takže akutní nedostatek peněz hbitě vyřešíte.

Pro koho je půjčka určena

Opakovaná půjčka Ferratum je určena pro klienty, kteří s ní již mají předchozí zkušenost. Díky opakování je možné si zažádat o vyšší sumu peněz, a to až do výše 10.000 Kč.

Obecně platí pouze dvě podmínky:

  • věk mezi 21 a 75 lety
  • splacení předchozích půjček

O Ferratum půjčku může zažádat každý, kdo potřebuje peníze rychle a pohodlně. Nemusí dokládat, nač peníze využije, neboť Ferratum půjčka je bezúčelová.

Jakmile vám na účet dorazí výplata, půjčku jednoduše splatíte. Stálý klient k tomu kromě poštovní poukázky, která mu bude doručena, může využít také platby převodem ze svého bankovního účtu.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku

Půjčky bez registru a poplatku jsou finanční produkt poskytovaný nebankovními společnostmi. Záznam v registru coby hřích z dřívějších dob už nemůže stát klientovi v cestě k penězům, které potřebuje půjčit. Rovněž jednoduché a snadné vyřízení bez skrytých poplatků je při vyřizování půjčky bez regitru…

Půjčky bez poplatku

Půjčky bez poplatku

Půjčky bez poplatku jsou určeny všem, kteří chtějí mít jistotu,že platit budou pouze v případě schválení úvěru. Mají však také i jiné výhody, např. neřeší záznam v registru dlužníků bankovních i nebankovních společností.


Nebankovní půjčky bez poplatku předem

Nebankovní půjčky bez poplatku předem

Nebankovní půjčky bez poplatku přinášejí lepší podmínky vyřízení půjčky pro klienta. Žádné poplatky předem a urychlení celého procesu, to jsou dvě hlavní výhody této nové služby.

SMS půjčka se stala nejoblíbenější půjčkou čtvrtletí

SMS půjčka se stala nejoblíbenější půjčkou čtvrtletí

Půjčka se dnes dá pořídit již velice rychle a bez jakýchkoliv překážek. Nevěříte? Pak jste jistě ještě o sms půjčce, která je určena zejména těm z nás, kteří mají pár dnů do výplaty a nutně potřebují trochu peněz na to, aby například zaplatili účty za elektřinu či se vypořádali s jinými pohledávkami…