verze pro tisk

Malá finanční půjčka

25. srpen 2010 Malá finanční půjčka

Malá finanční půjčka je přesně to, co potřebujete, když peněženka zeje prázdnotou, na účtu už taky není z čeho brát, ale do výplaty ještě několik dní, možná i týden schází. Malá půjčka před výplatou pomůže překlenout náročné období. Protože se jedná o nízké částky, klient má poměrně jistou perspektivu, že se mu vypůjčené peníze snadno podaří uhradit. Je to jednoduché a prosté. Vypůjčené peníze je nutné v krátkém intervalu uhradit, ale většina společností poskytujících tuto službu je ochotná posečkat, má-li klient vážné důvody, proč nemůže půjčku uhradit hned. Nutné je ale pečlivě vybírat společnost, na kterou se chcete s žádostí o půjčku obrátit. Stejně jako i v jiných oblastech je dobré vsadit na kvalitu.

Reklama

Malá finanční půjčka snadno k mání

Půjčka přes SMS je dnes nejoblíbenějším finančním produktem ve sféře drobných půjček. Vyřízení takové půjčky je rychlé a snadné, postačí k tomu jen mobilní telefon. Stačí jediná SMS ve správném tvaru, nebo vyplnit a odeslat správně vyplněný on-line formulář. Klient může peníze obdržet i do několika minut. Je to umožněno i tím, že nebankovní společnosti většinou nevyžadují doklad o výši příjmů, nenahlížejí do registru a ani nijak jinak vyřízení půjčky zbytečně nekomplikují. Díky tomu je malá finanční půjčka dosažitelná téměř každému, ať už patří do kterékoli sociální skupiny. Některé typy malých půjček mohou získat i nezaměstnaní, ženy na mateřské či rodičovské dovolené nebo studenti. Dílčí možnosti pro snadné získání menších finančních částek nabízejí i bankovní společnosti, ale podmínky jejich získání mohou být obtížnější.

Malá finanční půjčka a možná úskalí

Malá půjčka před výplatou může být velkou pomocí v případě drobné, nenadále způsobené krize v rodinném rozpočtu. Peníze si prostě jen načas půjčíte a brzy zase vrátíte. Oželet musíte velké „úroky“, tj. částku, kterou budete muset zaplatit navíc (a vzhledem k tomu, jak snadno je malá finanční půjčka k mání, nepočítejte zrovna s malou částkou). Půjčování peněz se však nesmí stát pravidelností před každou výplatou. To už znamená, že je něco v nepořádku, že výdaje dlouhodobě převyšují příjmy. Vyhánět půjčku půjčkou je cesta do pekla. Půjčka přes SMS, malá půjčka před výplatou, malá finanční půjčka, zkrátka jaký typ půjčky si vzpomenete, jsou tady pro vás, ale nejsou řešením finančních problémů.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Rychlá půjčka, řešení vaší finanční situace

Rychlá půjčka, řešení vaší finanční situace

Jak vyřešit nenadálou finanční situaci? Samozřejmě můžete obcházet známé a sousedy, takový způsob je ale trochu ponižující, navíc hrozně zdlouhavý a s velice nejistým výsledkem.

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Potřebujete si půjčit peníze a nevíte kde?


Provident vyřeší vaše finanční problémy

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Potřebujete si půjčit peníze a nevíte kde? Provident je tu od toho, aby vyřešil vaše problémy. Půjčky Provident se stávají stále oblíbenější a to nejen díky kvalitě a zázemí obrovské společnosti, ale hlavně že zde nejsou žádné skryté poplatky a půjčka je rychle vyřízená a hlavně dostupná. Provident …

Půjčky před výplatou řeší finanční potíže

Půjčky před výplatou řeší finanční potíže

Do výplaty chybí ještě několik dní a vy již nemáte finanční prostředky? Slyšeli jste o půjčkách před výplatou, ale nevíte, kterou si vybrat nebo si nejste jisti tím, jak tyto půjčky fungují? Vše je velice jednoduché. Protože se jedná o online půjčky,