verze pro tisk

Nebankovní půjčky přehledně. Srovnejte si více než 60 půjček

26. únor 2015 Nebankovní půjčky přehledně. Srovnejte si více než 60 půjček

Do finančních potíží se dnes může dostat skoro každý. V momentě, kdy je člověk zcela bez peněz, nebo nutně potřebuje finance na zaplacení důležitých výdajů, se většinou nejdříve ze všeho obrací na rodinu, přátele nebo známé.

Reklama

Pokud ale nemáte nikoho, kdo by Vám mohl potřebné peníze poskytnout, nezbývá než se obrátit na některou z finančních institucí. Kromě tradičních bankovních půjček se v posledních letech čím dál více prosazují půjčky nebankovní, které se zaměřují i na ty skupiny klientů, kteří by u banky neměli šanci. Jak si ale vybrat tu správnou nebankovní půjčku, abychom se nestali obětí podvodu? Poradíme Vám, kde najdete srovnání nebankovních půjček a dáme Vám rovnou dva tipy na rychlé, spolehlivé a snadno dostupné půjčky.

Nebankovní půjčky ihned

Nabídka nebankovních úvěrů je dnes už tak široká, že je opravdu těžké se v nich vyznat. Pokud nechcete udělat chybu a rádi byste se vyhnuli zbytečným poplatkům nebo podvodníkům, doporučujeme Vám použít internetový srovnávač půjček. Jedním z těch nejlepších jsou CoolPůjčky.cz , které přinášejí přehledné srovnání více než 60 různých půjček od velkých i malých finančních společností.

Díky stránkám CoolPůjčky.cz si tak můžete vybrat vhodnou nebankovní půjčku ihned a bez dlouhého vyhledávání jednotlivých nabídek. Žádost si můžete podat rovnou z jejich stránek a zároveň tak získáte jistotu, že se jedná o seriózní a prověřenou společnost – pouze takové mají na finančním portálu CoolPůjčky.cz svoje místo.

Click Credit Půjčka

Jednou z těch nejlepších nebankovních půjček je nesporně půjčka od společnosti Click Credit. Tento název Vám sice možná nic neřekne, určitě ale znáte společnost Home Credit – a právě do její finanční skupiny Click Credit patří. Nemusíte tak mít obavy, že by se nejednalo o seriózní nabídku, naopak - Click Credit půjčka je aktuálně jednou z nejvýhodnějších nebankovních půjček vůbec.

Jedná se sice pouze o krátkodobý úvěr, který je maximálně do částky 4 999 Kč, jeho velkou předností jsou ale neobvykle nízké poplatky. Jestliže Vám tedy stačí jen menší hotovost, určitě se na tuto půjčku podívejte. Recenzi a více informací najdete např. na stránkách Vyhodnaky.cz.

Zaplo půjčka

Další nebankovní půjčka, která by neměla uniknout Vaší pozornosti je Zaplo půjčka . I v tomto případě je doba splatnosti pouze do jednoho měsíce, při opakovaných půjčkách se Vám ale maximální limit postupně navyšuje až na 12 500 Kč. Nejvíce se ale Zaplo půjčka vyplatí hned napoprvé – pokud splatíte úvěr včas, budete mít půjčku zcela zdarma a nebude Vám tak účtován žádný poplatek ani úrok.

Bližší informace o této nabídce si můžete přečíst na webu Půjčko.cz – kromě recenze na Zaplo půjčku stránky obsahují spoustu zajímavých článků ze světa úvěrů a financí.

Komerční sdělení

-sza-

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 3 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Karel

středa, 31. leden 2018
23:35

Ahoj, chcete se dozvědět více informací o Zaplo půjčce? zkuste se mrknout na stránku http://nasetreno.cz/zaplo-pujcka/


posted by: Karel [Odpovědět]

Čtěte také...

Konsolidace půjček bez registru

Konsolidace půjček bez registru

Konsolidace půjček bez registru je finanční produkt nabízený nebankovními společnostmi těm, kteří o něj nemohou zažádat u bank. Příčinou je to, že mají záznam v registru dlužníků a v takovém případě nemá jejich žádost u bank šanci na kladné vyřízení. Nebankovní společnosti však do regitru nenahlížej…

Rychlost je u nebankovních půjček zásadní

Rychlost je u nebankovních půjček zásadní

Hlavním aspektem, na který se bere ohled v oblasti nebankovních půjček do 24 hodin, je právě rychlost sjednané půjčky a obzvlášť pak termín, ve kterém je požadovaná částka doručena k příjemci a žadateli o půjčku v jedné osobě. Hlavním aspektem, na kt


Nebankovní půjčky Provident

Nebankovní půjčky Provident

V životě nastanou i situace, kdy je nedostatek financí. Může se jednat o menší finanční částky, ale také o větší obnos financí. Pokud právě vy potřebujete půjčit menší obnos peněz, zkuste si sjednat snadnou půjčku společnosti Ferratum.

Výhody a nevýhody nebankovní půjčky

Výhody a nevýhody nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky se v posledních letech staly fenoménem, o čemž svědčí i velké množství smluv uzavřených mezi poskytovateli a žadateli. Setkat se s nimi lze prakticky všude v kterýchkoli médiích. Nejčastěji se ovšem jedná o internet, který je doslov