verze pro tisk

Novomanželská půjčka 2013

13. srpen 2013 Novomanželská půjčka 2013

Právě jste si užili svatbu se svou chotí či manželem, plánujete společný život a zjišťujete, že nemáte dost peněz na všechny výdaje, které vás čekají? Líbánky v zahraničí, koupě nového společného bytu, pořízení nábytku a vybavení do něj, věcí, které novomanželé potřebují je velké množství. A pokud na ně nemají peníze, je tu pro ně připravena Home Credit manželská půjčka, která funguje tak, aby novomanželům přinesla více výhod a šla pohodlněji zařídit, než jak jsou doposud zvyklí u bank. Co vám může tato Home Credit půjčka nabídnout?

Reklama

První předností, kterou si užijete při samotném vyřizování půjčky je naprostá snadnost a pohodlnost právě tohoto objednávání Home Credit půjčky. Nebudete muset vážit cestu na bankovní pobočku, nebudete tam muset čekat, než zavolají vaše číslo na stanoviště a ani s poradcem se nebudete muset zdlouhavě domlouvat a podepisovat nemálo papírů. Novomanželská půjčka jde vyřídit z komfortního prostředí vašeho domova, či jakéhokoliv jiného prostoru s připojením k internetu. Vyplníte online formulář a poté vás bude v co nejkratší době kontaktovat operátor, který s vámi vyřídí všechny podrobnosti rychle a spolehlivě.

Půjčte si 10 000 - 150 000 korun rychle a bez ručitele

Částka, kterou si zde můžete půjčit je zdola ohraničena částkou 10 000 a shora 150 000 korun. Na tyto finance pak dostanete velmi výhodnou úrokovou sazbu, která v případě této manželské půjčky začíná již na 13,59%. Rozhodnete se následovně, po jak dlouhou dobu budete chtít úvěr splácet (12-84 měsíců) a nebudete se muset bát ani možnosti předčasného splacení, která je zde naprosto zdarma. A navíc, pokud budete půjčku splácet přesně podle plánu, tak vám bude vrácena až polovina úroků! Jedinými podmínkami pro získání půjčky je plnoletost, státní občanství, platný telefonní kontakt a dokazatelný trvalý zdroj příjmu.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 2x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

SMS půjčka do 10.000 Kč

SMS půjčka do 10.000 Kč

Potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu a v menší výši? Pak není potřeba si zařizovat půjčku u banky. Její sjednání obvykle trvá dlouho a navíc zdaleka není jisté, že Vám banka vyhoví. Většina bank navíc poskytuje pouze dlouhodobé úvěry a půjčky. Výhodným řešením ve chvíli, kdy potřebujete na půjč…

Půjčka na OP

Půjčka na OP

Jednou z možností, jak si opatřit peníze snadno a rychle je půjčka na OP. Postačí vám jen jeden doklad totožnosti a peníze můžete mít na účtu takřka hned. Navíc celou záležitost vyřídíte pohodlně po intrenetu.


Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je přesně to, co hledáte, pokud potřebujete nutně peníze, ale všude vás odmítli s žádostí o úvěr. Je snadno dostupná. Nemusíte nikam chodit, všechno pohodlně vyřídíte z domova.

Půjčka do hodiny

Půjčka do hodiny

Půjčka do hodiny je tady pro ty, kteří nutně potřebují peníze a pokud možno ihned. Je snadno dostupná všem, bez ohledu na výši výdělku či zápis v registru. Ale počítejte s tím, že za to zaplatíte vysokými úroky. I RPSN není pro klienta zrovna výhodné.