verze pro tisk

Produkty společnosti Ferratum

13. červen 2011 Produkty společnosti Ferratum

Půjčky jsou v současné době velmi diskutovanou záležitostí, jelikož penízen potřebují prakticky všichni a vybírat je možné mezi velkým množstvím poskytovatelů úvěrů. V první řadě jsou jimi banky, které ovšem nepůjčí každému člověku, jelikož mají svá pevná daná kritéria.

Reklama

Na mysli máme zejména bezdlužnost a také stoprocentně pravidelný příjem konkrétního člověka. Pak jsou jasnou volbou nebankovní půjčky, v jejichž nabídce vyniká například společnost Ferratum. Jedná se o původně finskou společnost Ferratum Finland Oy, která disponuje několika dceřinnými spolenčostmi. V současné době nabízí Ferratum své služby hned v 15 zemích po celé Evropě. Jde například o země jako Dánsko, Nizozemí anebo Litva či Estonsko. Ferratum se specializuje zejména na poskytování nebankovních úvěrů a půjček. Klasikou je zejména nízká nebankovní půjčka, která se vyznačuje především rychlostí vyřízení a poholdností při uzavírání této půjčky. Ferratum Czech s.r.o. se specializuje na stejné služby jako mateřská společnost Ferratum.

Když bychom se měli na konkrétní půjčky od společnosti Ferratum zaměřit podrobněji, tak zjistíme, že jde o nebankovní úvěry nižší hodnoty. Půjčit je možné zpravidla pouze do částky 100 000 korun. Datum splatnosti je většinou stanoveno společně s klienty. To samé platí také o konkrétním splátkovém kalendáři. Četnost splátek může být klidně i týdenní. Není tak problém splácet pravidelněji po menších částkách, než je tomu třeba u měsíčního splácení určitého typu úvěru. Třeba banky jako je Volksbank CZ a jiné nabízejí splácení pouze v měsíčním intervalu. Jinak je také ovšem třeba říct, že procentuální úroková sazba u tohoto typu půjčky je vyšší, než je tomu u klasických půjček standardního bankovního charakteru.

 

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Ferratum půjčka sms online

Ferratum půjčka sms online

Pokud vám před každou výplatou chybí nějaká ta koruna, Ferratum sms půjčka online vám pomůže. Je to totiž půjčka před výplatou, která vám pomůže překlenout čas, než dorazí peníze od zaměstnavatele na váš účet. Podmínky jejího získání jsou poněkud přísnější, ale můžete si být jisti korektností při vy…

Půjčky pro vás od společnosti Provident

Půjčky pro vás od společnosti Provident

Pokazila se vám také pračka, lednička nebo jiný elektrospotřebič?


Online půjčka společnosti Smart

Online půjčka společnosti Smart

Rychlé a hlavně efektivní řešení každé nelehké, nezáviděni hodné situace – to nabízí rychlá půjčka Smart, díky které budete opět bez zbytečných starostí. A už totiž hledáte finance na cokoli, je taky tato půjčka online pro vás

Členství v APNÚ a další důkazy serióznosti nebankovní společnosti

Členství v APNÚ a další důkazy serióznosti nebankovní společnosti

Hodně lidí se dostalo k exekutorovi kvůli tomu, že si vzali půjčku od podvodné firmy. Museli platit vysoký poplatek a navíc vrátit peníze v šibeničním termínu, a to se jim stalo osudným. I když podvodníci mizí díky novele, ještě na ně narazit můžete.