verze pro tisk

Provident: Půjčky prověřené lidmi

8. červenec 2012 Provident: Půjčky prověřené lidmi

Ne nadarmo se říká, že nejlepší reklamou jsou spokojení zákazníci. Společnost Provident je v tomto ohledu naprostým mistrem. Na českém trhu se pohybuje od roku 1997 a svými službami uspokojila nemalé množství zákazníků.

Reklama

Provident je jednou z nejstarších společností, založen byl již v roce 1880 ve Velké Británii. Vzhledem k dnešním podvodníkům je historie, jakou má Provident, k nezaplacení. Provident půjčky kvůli tomuto faktoru získávají na důvěryhodnosti. Ovšem hlavním kritériem téměř většiny lidí je cena, respektive RPSN . Z důvodu konkurenčních bojů patří Provident mezi nejlevnější společnosti a to i přesto, že nabízí dlouholeté zkušenosti a jistotu, jenž konkurence nemá.

Kdyby Provident „nehrál fér,“ neudržel by se na trhu po tak dlouhou dobu. Spokojení zákazníci jsou základ a Provident to ví, chlubit se může i mnoha stálými zákazníky. Provident dokazuje, že jako nebankovní instituce může nabídnout mnohem více než jen bankovní společnosti. Této výhody naplno využívá a především z tohoto důvodu má mnoho zákazníků.

Lidé se nebankovních společností obává, ale proč? Vždyť oni půjčují vám (v tomto případě), vy u nich peníze nemáte, navíc jak již bylo zmíněno, Provident je na českém trhu více než 15 let.

Jak požádat o provident půjčku

Pokud vám je více než 18 let, máte pravidelný měsíční příjem a Providentu sdělíte osobní informace, půjčka od 4 000 do 50 000 korun bez ručitele je vaše. Abyste peníze obdrželi, musíte vyplnit velmi jednoduchý online formulář, k dispozici vám je i online kalkulačka splátek . Po vyplnění online formuláře budete kontaktování pracovníkem Providentu, který s vámi doladí detaily smlouvy a pokud naleznete společnou řeč, domluvíte se na místě podepsání smlouvy, případně předání peněz (může proběhnout i u vás doma). Vše je maximálně jednoduché a to včetně smlouvy.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu

Provident půjčky

Provident půjčky

Pokud potřebujete půjčit peníze, pak jsou jednou z možností Provident půjčky. Rychlé a snadné vyřízení, možnost řešit celou záležitost po internetu, či telefonicky, žádné skryté poplatky, přehledný splátkový kalendář - to jsou některé z mnoha výhod.


Půjčky Provident

Půjčky Provident

Půjčky Provident jsou tady pro každého, kdo potřebuje takové finanční služby, jejichž přednostmi je rychlost a snadnost vyřízení. Jedná se o půjčky bez registru, takže ani ti, kteří mají z minulosti nějaký ten škraloup ohledně splácení úvěrů a půjček, nemusí házet flintu do žita. I pro ně má Provide…

Výhodné půjčky Provident

Výhodné půjčky Provident

Hledáte nejlepší řešení financování svých snů a přání?