verze pro tisk

Půjčit si můžete snadno a rychle

26. únor 2011 Půjčit si můžete snadno a rychle

Potřebujete půjčit peníze, banka vám nepůjčí, protože jste v registru dlužníků, a zároveň nechcete naletět lichvářům a vyděračům? Využijte nabídky serveru snadnapujcka.cz, který nabízí půjčku ihned za transparentních podmínek.

Reklama

Snadný kontaktní formulář

Snadnapujcka.cz nabízí půjčky bez registru ihned, stačí vyplnit pravdivě kontaktní formulář a můžete obratem očekávat telefonát za účelem doplnění informací. Druhou možností je přímo zavolat na 841 188 188. Na základě těchto informací vám připraví varianty půjčky ihned, které si můžete rozmyslet, pak stačí přijít na pobočku firmy, podepsat smlouvu a peníze dostanete do třiceti minut. Za půjčku neplatíte žádné poplatky předem, její maximální výše je 50 000 korun.

Trvalý pobyt ve středních Čechách je nutností

Předpokladem pro získání půjčky bez registru a poplatku je být občanem ČR s trvalým pobytem v Praze nebo Středočeském kraji. Snadnou půjčku dostanete, i pokud splácíte jiné půjčky, podmínkou je ale mít trvalý příjem (plat, důchod), který prokážete při schvalování výpisy ze svého účtu za poslední dva měsíce.

Splácet lze jednoduše bankovním převodem nebo složenkami, ale není problém ani s osobním předáváním peněz v hotovosti na pobočce společnosti. Nejdelší doba splatnosti půjčky je 12 měsíců, pro klienty žádající opakovaně až 18 měsíců. Pokud získáte peníze a chcete půjčku splatit předčasně, je to možné kdykoli a bez sankcí.

Snadnapujcka.cz nabízí půjčky bez registru a poplatku pro zaměstnance i seniory (podmínkou je pouze pravidelný příjem), navíc i pro podnikatele, za podmínky prokazatelného příjmu jako OSVČ. Podnikatelé také musí předložit více dokumentů než běžný občan: živnostenský list, daňové přiznání a vydané faktury za poslední dva měsíce.

Pokud splňujete podmínky, snadnapujcka.cz je bezpečnou, rychlou a snadnou cestou k hotovosti.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

iPůjčkyOnline.cz

pondělí, 14. květen 2012
23:07

Sháníte rychle půjčky bez registru? Zkuste www.ipujckyonline.cz, kde naleznete kompletní srovnání půjček online!


posted by: iPůjčkyOnline.cz (info(a)ipujckyonline.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Bezúčelová půjčka: snadno dostupné peníze

Rozbitá pračka, porouchané auto nebo zkrátka „potřebujete založit? U bezúčelové půjčky se vás nikdo nebude ptát, na co chcete peníze použít. A přitom je tak jednoduché půjčku získat. Ať už se jedná o získání hotovosti nebo nákup na splátky, stačí, když splňujete pouhé tři podmínky pro získání půjčky…

Rychlá nebankovní půjčka na učet je rychle dostupné řešení

Rychlá nebankovní půjčka na učet je rychle dostupné řešení

Potřebujete půjčit peníze, ale nemůžete se obrátit na rodinu ani přátele? Rychlé nebankovní půjčky jsou vhodnou variantou pro všechny klienty. Rychlá nebankovní půjčka na učet vám vytrhne trn z paty. Můžete si vybrat půjčky dlouhodobé i krátkodobé.


Rychlé půjčky

Rychlé půjčky

Na našem trhu je ohromné množství všemožných půjček, ale jsou opravdu všechny takové, jak je nám prezentováno? A jak tedy poznat, které to jsou a kterým se raději vyhnout?

Rychlé a bezpečné sms půjčky

Rychlé a bezpečné sms půjčky

Potřebujete peníze ihned? Potkal vás nečekaný výdaj nebo plnění rodičovských povinností (školní výlet, oblečení, školní či sportovní vybavení vašeho dítěte a další)? Stačí vám jen pár tisíc k další výplatě?