verze pro tisk

Půjčka Credium

11. září 2010 Půjčka Credium

Půjčka Credium je tady pro všechny, kteří potřebují půjčit peníze, ale nechtějí uvádět účel, na který je použijí. Jedná se o půjčku nebankovní, proto pro mnohé představuje jednu z posledních možností, jak získat finanční částku, kterou nutně potřebují. Požadovat lze půjčky v rozmezí 30 000 až 250 000 korun. Nejedná se ale o půjčky bez registru. Je nahlíženo do registru neplatičů SOLUS. Další překážky vyřízení půjčky však už v cestě nestojí. Je snadno dostupná a lze o ní zažádat z pohodlí domova prostřednictvím internetu.

Reklama

Půjčka Credium a její výhody

Půjčka Credium je v první řadě neúčelová půjčka, a to je velká výhoda pro každého, kdo peníze nutně potřebuje, ale s účelovou půjčkou by neuspěl. S její pomocí můžete financovat, na cokoli si vzpomenete, a to až do výše 250 tisíc korun. Klientovi jsou dopředu představeny podmínky splácení. Doba splatnosti se různí podle výše půjčené částky a také podle finančních možností klienta. Půjčka může být uhrazena během 6 měsíců, maximální dobou splatnosti je však 72 měsíců. Výše měsíční splátky se tak pohybuje od 699 korun. Pokud se klient obává toho, že by se mohl v budoucnu dostat do finančních potíží a v důsledku neschopnosti splácet se dostat do potíží, může si pořídit pojištění, konkrétně pojištění pro případy neschopnosti splácet.

Půjčka Credium a co je potřeba

Vyřizování nebankovních půjček je mnohem snazší než u těch bankovních. Půjčka Credium není výjimkou. Klientovi postačí minimum dokladů. Základem je občanský průkaz. Nutný je ale i druhý doklad totožnosti. To může být např. pas, ale i řidičský průkaz atd. Klient potřebuje i potvrzení zaměstnavatele o výši příjmu (pokud je někde zaměstnán). Je to nezbytné, protože pro získání půjčky musí mít žadatel potvrzen měsíční příjem alespoň ve výši 8 tisíc. Podnikatel pak musí doložit aktuální daňové přiznání a živnostenský list. Žádost o půjčku bude zamítnuta v případě, že má klient záznam v registru dlužníků SOLUS. Aby bylo možné peníze zaslat, musí mít žadatel vlastní bankovní účet. Není třeba se obávat, že schvalování půjčky a finanční převod hotovosti na účet je záležitostí několika týdnů či dokonce měsíců. Pokud jsou splněny všechny náležitosti, mohou peníze po podpisu smlouvy dorazit během několika hodin na klientův účet. Aby klient dopředu věděl, do čeho jde, může si výši měsíční splátky spočítat dopředu sám. Je to snadné, proto to zvládne úplně každý.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

iPůjčkyOnline.cz

pondělí, 14. květen 2012
23:07

Sháníte rychle půjčky bez registru? Zkuste www.ipujckyonline.cz, kde naleznete kompletní srovnání půjček online!


posted by: iPůjčkyOnline.cz (info(a)ipujckyonline.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Rychlá půjčka online

Pokud se dostanete do menších finančních potíží, není na místě ztrácet hlavu, jsou možnosti, jak sehnat potřebné peníze rychle a bezproblémově. Jako vhodný produkt se nabízí například půjčka ihned, rychlá půjčka, díky níž je možné získat finance již během několika málo hodin.

SMS půjčka do 10.000 Kč

SMS půjčka do 10.000 Kč

Potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu a v menší výši? Pak není potřeba si zařizovat půjčku u banky. Její sjednání obvykle trvá dlouho a navíc zdaleka není jisté, že Vám banka vyhoví. Většina bank navíc poskytuje pouze dlouhodobé úvěry a půjčky. Výhodným řešením ve chvíli, kdy potřebujete na půjč…


Půjčka na OP

Půjčka na OP

Jednou z možností, jak si opatřit peníze snadno a rychle je půjčka na OP. Postačí vám jen jeden doklad totožnosti a peníze můžete mít na účtu takřka hned. Navíc celou záležitost vyřídíte pohodlně po intrenetu.

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je přesně to, co hledáte, pokud potřebujete nutně peníze, ale všude vás odmítli s žádostí o úvěr. Je snadno dostupná. Nemusíte nikam chodit, všechno pohodlně vyřídíte z domova.