verze pro tisk

Půjčka do 50 000 Kč bez registru

26. červenec 2012

Dostali jste kvůli předchozím dluhům do bankovních či nebankovních registrů, ale i přesto byste si teď potřebovali znovu vzít půjčku? Chybí vám několik desítek tisíc a nutně tak potřebujete získat úvěr, který vaše finanční problémy vyřeší? V takovém případě určitě nemáte hledání vhodného úvěru snadné.

Reklama

Ti, kteří se dostali do registrů dlužníků, mají totiž minimální šanci na to, aby získali půjčku v bance. Jejich záchranou mohou být půjčky z nebankovního sektoru, ovšem i zde už často poskytovatelé úvěrů nahlíží do registrů, především do těch nebankovních. Máte tedy ještě vůbec nějakou možnost jak získat potřebné peníze?

Bezhotovostní půjčky bez registru

Naštěstí je na trhu s půjčkami a úvěry ještě několik možností, jak peníze získat i se zápisem v registrech. Jedním z těchto případů je bezhotovostní půjčka Provident, která vám umožní získat až 50 000 Kč bez nahlížení do registrů.

Provident patří mezi společnosti, které se snaží nabídnout půjčky všem klientům, kteří splňují jejich požadavky bez ohledu na jejich úvěrovou minulost. Mezi podmínky smlouvy o půjčce peněz u Provident patří pouze to, abyste byli starší 18 let, byli trvalými občany České republiky a mohli doložit svoje pravidelné příjmy.

U Provident si můžete vzít půjčku bezhotovostní i hotovostní. Liší se v tom, že bezhotovostní půjčka vám bude doručena převodem na účet, zatímco v případě hotovostní půjčky vám peníze osobně dodá zástupce společnosti Provident Financial s.r.o., což je také důvod, proč je hotovostní půjčka dražší.

Půjčky od soukromých osob

Na inzerátech a v trzích s půjčkami často můžete narazit na nabídky typu – půjčím peníze na směnku, nabízím půjčku bez registru..

Jedná se o nabídky půjček od soukromých osob, které půjčují svoje peníze z vlastních zdrojů. I zde je možné získat 50 000 korun, i přestože jste dlužník se zápisem v registrech.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka online bez registru

Půjčka online bez registru

Půjčka online bez registru je přesně to pravé pro toho, kdo potřebuje peníze rychle bez zbytečných prodlev. Je snadno přístupná všem, kteří mají připojení na internet. A jak už sám název napovídá, je určena i těm, kteří měli v minulosti problémy se splácením a teď jen těžko shánějí půjčku.

Rychlá sms půjčka bez registru

Rychlá sms půjčka bez registru

Potřebujete rychle půjčit malou částku peněz, ale nemáte koho požádat? Jste v lehkém nedostatku krátce před výplatou, potřebujete zaplatit lékaře nebo se objevila výhodná nabídka něčeho, po čem dlouze toužíte?


COFIDIS půjčka bez registru má tisíce spokojených zákazníků

COFIDIS půjčka bez registru má tisíce spokojených zákazníků

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která poskytuje spotřebitelské úvěry na dálku. V České republice působí již od roku 2004. Díky profesionální péči o zákazníky a dlouhodobým zkušenostem v poskytování úvěrů patří společnost COFIDIS mezi špič

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru

Půjčky bez registru jsou určeny každému, komu pochybí z nejrůznějších důvodů peníze, ale nemůže se s žádostí o půjčku obrátit na banku. To proto, že má z minulosti záznam v regitru dlužníků. Jsou ale určeny také těm, kteří preferují rychlé vyřízení půjčky bez zbytečného papírování.