verze pro tisk

Půjčka do hodiny

10. červenec 2010 Půjčka do hodiny

Pokud potřebujete půjčit peníze a nemáte čas čekat, pak právě vám je určena půjčka do hodiny. Název tohoto produktu není náhodný. Vyjadřuje to, že za tento krátký časový úsek budete mít potřebnou finanční částku na svém účtu. Vyřizování půjčky do hodiny je snadné. Nejjednodušší cesta je prostřednictvím internetového formuláře, popř. se může jednat o variantu produktu sms půjčka. Velkou výhodou je také to, že je půjčka snadno dostupná všem. Nezáleží na tom, kolik vyděláváte, zda jste vždy v pořádku platili všechny své pohledávky vůči bankám. Případný zápis v registru nezabrání tomu, aby vám půjčka do hodiny byla přiznána.

Reklama

Půjčka do hodiny a její výhody

Největší výhodu představuje půjčka do hodiny zejména v rychlosti vyřízení záležitosti. Pokud využijete online formuláře, zpravidla vás v zápětí po odeslání osobních údajů kontaktuje pracovník nebankovní společnosti, který s vámi dojedná potřebné náležitosti.

Náš tip

Chcete rychlou půjčku do hodiny? Zkuste produkt sms půjčka ihned od Kredia

Pak už nic nestojí v cestě tomu, aby peníze dospěli na váš účet. Nejdůležitější ale je, abyste dobře zadali své telefonní číslo. Jinak se celé vyřizování může nepříjemně zdržet. Většina nebankovních společností nenahlíží do registru a výjimkou není ani půjčka do hodiny. Proto je ideálním řešením pro ty, kteří se dostanou do nouze, ale z minulosti už mají nějaký škraloupek. Pomocnou ruku představuje i pro ty skupiny obyvatelstva, které mají velice nízké příjmy a na půjčku u banky by tak nedosáhli. Půjčku do hodiny nemusejí nabízet jen nebankovní společnosti, ale i někteří drobní investoři, kteří chtějí zhodnotit své peníze.

Půjčka do hodiny a možná úskalí

Největší úskalí u půjčky do hodiny spočívá jak jinak v úrocích a RPSN. Úroky jsou totiž nebývale vysoké. Délka splácení i frekvence jednotlivých splátek se liší podle společnosti, která produkt nabízí. Ve většině případů ale zaplatíte mnohem více, než si vypůjčíte. Podle společnosti, která službu nabízí, se liší i maximální výše částky, o kterou můžete zažádat. Některé společnosti uvádějí jako strop maximálně částku 50 tisíc, jiné jsou ochotny svým klientům půjčit až 500 tisíc. Pokud chcete o půjčku do hodiny zažádat, musíte být starší osmnácti let a být občany České republiky. Toto jsou dvě hlavní podmínky, jinak je půjčka do hodiny přístupná prakticky všem. Potřebovat budete také doklady, jako je občanský průkaz a alespoň ještě jeden osobní doklad (např. pas, řidičský průkaz).

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Ivana Svobodová

středa, 6. duben 2011
06:46

Dobrý den potřebuji nutně půjčit 15 000 Kč,mobil 604130019


posted by: Ivana Svobodová (ametistt(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Plesnerová Iva

pátek, 6. srpen 2010
12:30

tel 732481429


posted by: Plesnerová Iva (ivaplesnerova(a)seznam.cz) [Odpovědět]

adela křenkova

pátek, 25. květen 2012
11:27

tel 603 733 109


posted by: adela křenkova (k.lavaca(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Veronika

neděle, 14. říjen 2012
18:42

Dobrý den potřebovala bych nutně půjčit 50000,- do začátku podnikání...tel. číslo 739755915 děkuji


posted by: Veronika [Odpovědět]

Čtěte také...

SMS půjčka do 10.000 Kč

SMS půjčka do 10.000 Kč

Potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu a v menší výši? Pak není potřeba si zařizovat půjčku u banky. Její sjednání obvykle trvá dlouho a navíc zdaleka není jisté, že Vám banka vyhoví. Většina bank navíc poskytuje pouze dlouhodobé úvěry a půjčky. Výhodným řešením ve chvíli, kdy potřebujete na půjč…

Půjčka na OP

Půjčka na OP

Jednou z možností, jak si opatřit peníze snadno a rychle je půjčka na OP. Postačí vám jen jeden doklad totožnosti a peníze můžete mít na účtu takřka hned. Navíc celou záležitost vyřídíte pohodlně po intrenetu.


Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je přesně to, co hledáte, pokud potřebujete nutně peníze, ale všude vás odmítli s žádostí o úvěr. Je snadno dostupná. Nemusíte nikam chodit, všechno pohodlně vyřídíte z domova.

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka je určena všem, kterým v rodinném rozpočtu z nejrůznějších důvodů chybí menší finanční obnos. Stačí jen mít mobilní telefon a peníze jsou během chvilky na vašem účtu.