verze pro tisk

Půjčka formou SMS

14. srpen 2010 Půjčka formou SMS

SMS půjčky představují hit v oblasti nebankovních půjček. Je to zvláštní. V podstatě nenabízejí nic tak zvláštního, co by již dříve společnosti poskytující nebankovní půjčky nenabízely. Mají však jednu nespornou výhodu. Půjčka formou SMS je totiž rychlá, tzn., že klient potřebuje minimum času nejen na to, aby si ji vyřídil, ale i na to, aby obdržel peníze. V dnešní době nemá nikdo času nazbyt. Život v poklusu, tak by se dal charakterizovat životní styl většiny z nás. A taky život plný nadálých i nenadálých finančních potíží. Co na tom, že odborníci v médiích varují, že v nejistých časech není vhodné se zadlužovat. Chytré rady z finančních obtíží nepomohou. A protože banky s nesolventními klienty odmítají vyjednávat, je tady další dobrý důvod, proč SMS půjčka. Je sice drahá, ale vytrhne vám trn z paty.

Reklama

Půjčka formou SMS pro a proti

Půjčka formou SMS je krátkodobá půjčka. Tzn., že žádné horentní sumy si s její pomocí koupit nemůžete. Je nápomocna jen v případě, že vám např. schází nějaká ta stovka či tisícovka před výplatou. S výší částky, kterou je si možné půjčit, souvisí i doba splatnosti, protože se nejedná o nijak vysoké částky, doba splatnosti je jen pár dní, popř. týdnů. Samozřejmě pokud se dostane do nějakých problémů, je možné dobu splatnosti prodloužit. Záleží to ale na podmínkách společnosti, která půjčku klientovi poskytne. Samozřejmě to nebude zadarmo. Počítat se musí s vysokým úrokem. Klient by měl ale volit jen takové společnosti, které mají přesně dané podmínky předem. Tzn. vědět, kolik si půjčují a kolik musí vrátit do jaké doby. Většina poskytovatelů tohoto produktu také z počátku, než se klient u ní zavede, půjčuje jen drobné částky (např. maximálně do výše 1 000 korun). Teprve když se klient osvědčí jako dobrý platič, může získat i vyšší částky.

Půjčka formou SMS snadno a rychle

Půjčka formou SMS je kombinací využití dvou nejoblíbenějších technických vynálezů dneška – mobilu a počítače. Pomocí internetu můžete vyplnit online formulář se základními údaji. Většinu nebankovních společností nezajímá, kde pracujete a kolik vyděláváte. Stačí jen základní osobní údaje, adresa, telefon a číslo účtu, kam mají být peníze poslány. Pokud do pár minut dorazí potvrzující SMS zpráva, že vám byl úvěr přiznán, můžete si být jisti, že v dohledné době obdržíte požadovanou finanční hotovost. Je to tak snadné, že snadnější už to být nemůže.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Nebankovní půjčka Provident: peníze ihned

Nebankovní půjčka Provident: peníze ihned

Potřebujete rychle půjčit peníze? Obraťte se na Provident , společnost působí na českém trhu od roku 1997 a od té doby uspokojila již tisíce klientů. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří nejen že mají mnoho zkušeností, ale hlavně nabízejí férové jednání. Provident byl založen ve Velké Británii v r…

SMS půjčka do 10.000 Kč

SMS půjčka do 10.000 Kč

Potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu a v menší výši? Pak není potřeba si zařizovat půjčku u banky. Její sjednání obvykle trvá dlouho a navíc zdaleka není jisté, že Vám banka vyhoví. Většina bank navíc poskytuje pouze dlouhodobé úvěry a půjčky. Výhodným řešením ve chvíli, kdy potřebujete na půjč…


Půjčka na OP

Půjčka na OP

Jednou z možností, jak si opatřit peníze snadno a rychle je půjčka na OP. Postačí vám jen jeden doklad totožnosti a peníze můžete mít na účtu takřka hned. Navíc celou záležitost vyřídíte pohodlně po intrenetu.

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je přesně to, co hledáte, pokud potřebujete nutně peníze, ale všude vás odmítli s žádostí o úvěr. Je snadno dostupná. Nemusíte nikam chodit, všechno pohodlně vyřídíte z domova.