verze pro tisk

Půjčka na mateřské

2. červenec 2010 Půjčka na mateřské

Jste doma na mateřské či rodičovské dovolené a lámete si hlavu, jak vyjít z jednoho platu tak, abyste byli všichni spokojeni? Možná se váš partner snaží, aby donesl domů co největší výplatu, peníze však přesto nestačí. Ať už na pokrytí všech měsíčních potřeb či plateb, nebo na výdaje mimořádné. Vy jako dospělí se možná uskromníte, ale dítě některé věci prostě nutně potřebuje. Kde na ně ale vzít? Řešením může být půjčka, která pomůže překlenout nejtěžší období, případně vás „založí“ na celou dobu, po kterou budete doma s dítětem. A až se vrátíte zpátky do práce, už ji lehce splatíte. Možná se bojíte, že ženě na mateřské nikdo nepůjčí, ale není tomu tak. Půjčka na mateřské je produkt nabízený nebankovními společnostmi a určený právě pro tyto případy.

Reklama

Půjčka na mateřské pomůže v krizi

Než se vůbec do vyřizování půjčky na mateřské pustíte, je důležité si uvědomit, na co peníze potřebujete a zda je to nezbytně nutné. Dnes totiž není ani tak obtížné si peníze půjčit, jako spíše být schopen pohledávku splatit. Dobře tedy všechno zvažte, spočítejte všechny své příjmy i výdaje, počítejte tak s nenadálými situacemi. Nezapomínejte na to, že byste vždy měli mít k dispozici nějakou rezervu, se kterou můžete disponovat v případě, že nastane ve vaší rodině finanční krize, zapříčiněná např. propuštěním ze zaměstnání. Pečlivě vybírejte společnost, u které půjčku vyřídíte. Smlouva by měla být jasně formulovaná, měli byste vědět, kolik si půjčíte, jaký bude splátkový kalendář, jaký je úrok a jak dlouho budete splácet. Výhodné je půjčování malých částek, o které lze zažádat i opakovaně. U vyšších částek jsou podmínky méně příznivé.

Půjčka na mateřské ano, či ne

Většina nebankovních společností i v případě půjčky na mateřské preferuje vyřizování prostřednictvím online žádosti. Dobře si uvědomuje, že maminky či tatínkové, kteří pobývají doma s dítětem, nemají času nazbyt a nemohou se jen tak vydat někde na pobočku. Vyřizování po internetu je pro ně výhodné. Navíc je to úplně snadné. Lehce si mohou i porovnat nabídku jednotlivých společností a vybrat si tu s nejvýhodnějšími podmínkami. Půjčka na mateřské pomůže překlenout období, kdy jeden z rodičů nechodí do zaměstnání a rodina tak nemá dostatečně vysoké příjmy. Nízké měsíční splátky a dlouhá doba splatnosti napomáhají tomu, že můžete klidně spát i přesto, že dlužíte peníze. Většinu dluhu klidně doplatíte, až se vrátíte do práce.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Zdena Peštová

pátek, 28. leden 2011
17:09

pujcky na materske jsou vy ssvobozenim,ale taky bic na chude stat je nejvetsi zlodej


posted by: Zdena Peštová (tousenacka(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka je určena všem, kterým v rodinném rozpočtu z nejrůznějších důvodů chybí menší finanční obnos. Stačí jen mít mobilní telefon a peníze jsou během chvilky na vašem účtu.

Půjčka na OP

Půjčka na OP

Jednou z možností, jak si opatřit peníze snadno a rychle je půjčka na OP. Postačí vám jen jeden doklad totožnosti a peníze můžete mít na účtu takřka hned. Navíc celou záležitost vyřídíte pohodlně po intrenetu.


Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je přesně to, co hledáte, pokud potřebujete nutně peníze, ale všude vás odmítli s žádostí o úvěr. Je snadno dostupná. Nemusíte nikam chodit, všechno pohodlně vyřídíte z domova.

Online půjčka společnosti Smart

Online půjčka společnosti Smart

Rychlé a hlavně efektivní řešení každé nelehké, nezáviděni hodné situace – to nabízí rychlá půjčka Smart, díky které budete opět bez zbytečných starostí. A už totiž hledáte finance na cokoli, je taky tato půjčka online pro vás