verze pro tisk

Půjčka na občanku

26. listopad 2010 Půjčka na občanku

Vánoce se kvapem blíží, a tak si mnozí z nás lámou hlavu s tím, za co pořídí vánoční dárky. I v našich zeměpisných šířkách totiž zdomácněly drobné půjčky, kterých lze využít vždy, když člověku pochybí peníze. Např. na již zmíněné vánoční dárky, nebo když chybí pár dní do výplaty a vy máte jednu kapsu prázdnou, druhou vysypanou. Přední bankovní společnosti působící na našem finančním trhu často uvádějí, že vyřídí pro klienta půjčku snadno a rychle. Vždy tomu tak ale nebývá. Pravdou je, že podmínky pro poskytnutí půjčky u banky jsou stále přísné. Proto není divu, že stále více lidí vyhledává půjčky od nebankovních společností. Ty mají své výhody i nevýhody. Půjčka na občanku je jednou z nich.

Reklama

Půjčka na občanku a jak na to

Již sám název produktu – půjčka na občanku dává jasně najevo, že k jeho vyřízení toho klient nepotřebuje mnoho. V podstatě jen doklad totožnosti. Ale ani u nebankovních společností není vyřízení půjčky tak snadné, jak se nám snaží vsugerovat. I ony si totiž musí své peníze nějak pojistit. Klient tak brzy zjistí, že zpravidla bude potřebovat ještě jeden doklad totožnosti. Na druhé straně lze dnes o půjčku na občanku bez problémů zažádat prostřednictvím internetu a do kategorie sci-fi dnes už nespadá ani přiznání půjčky a vyplacení peněz do několika hodin. Je však jasné, že půjčky na občanku mají i své stinné stránky. Je však jasné, že tyto půjčky na ruku ihned splní svůj účel.

Půjčka na občanku a její zápory

Každý, koho půjčka na občanku z různých důvodů přitahuje, by měl pečlivě zvažovat, u koho o ni zažádá, a ještě pečlivěji číst smlouvu, kterou se chystá podepsat. A to i v případě, že na vybranou nebankovní společnost slyší jen samé kladné reference. Nebankovní společnosti zpravidla nenahlížejí do registru dlužníků, a proto jsou tak oblíbené. Na druhé straně musí klient počítat s vysokými úroky či jinými poplatky. Dobré je si také předem ujasnit, jaké jsou sankce za opožděné nebo vynechané splátky. Takových, kteří bez rozmyslu podepsali zdánlivě výhodné smlouvy na nebankovní půjčky a pak přišli o všechno, je mnoho. Ve smlouvě by tak mělo být patrné, kolik si klient půjčuje, kolik zaplatí, jaké jsou další poplatky a případné sankce. Přehledný splátkový kalendář s jasně stanoveným dnem splatnosti je pak úplnou samozřejmostí. Zkrátka na nebankovních půjčkách není vůbec nic špatného, pokud k nim člověk přistupuje zodpovědně. Ovšem i v jejich případě platí, že každá sranda něco stojí.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

lenka

pátek, 31. prosinec 2010
13:50

dobry den chtela bych pujcku 10000kc sem na materske beru 9400kc dostala sem se do potizi dekuji mekotova me cislo mobilu je 723373973


posted by: lenka (lenkamekotova2(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

SMS půjčka do 10.000 Kč

SMS půjčka do 10.000 Kč

Potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu a v menší výši? Pak není potřeba si zařizovat půjčku u banky. Její sjednání obvykle trvá dlouho a navíc zdaleka není jisté, že Vám banka vyhoví. Většina bank navíc poskytuje pouze dlouhodobé úvěry a půjčky. Výhodným řešením ve chvíli, kdy potřebujete na půjč…

Půjčka na OP

Půjčka na OP

Jednou z možností, jak si opatřit peníze snadno a rychle je půjčka na OP. Postačí vám jen jeden doklad totožnosti a peníze můžete mít na účtu takřka hned. Navíc celou záležitost vyřídíte pohodlně po intrenetu.


Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je přesně to, co hledáte, pokud potřebujete nutně peníze, ale všude vás odmítli s žádostí o úvěr. Je snadno dostupná. Nemusíte nikam chodit, všechno pohodlně vyřídíte z domova.

Půjčka do hodiny

Půjčka do hodiny

Půjčka do hodiny je tady pro ty, kteří nutně potřebují peníze a pokud možno ihned. Je snadno dostupná všem, bez ohledu na výši výdělku či zápis v registru. Ale počítejte s tím, že za to zaplatíte vysokými úroky. I RPSN není pro klienta zrovna výhodné.