verze pro tisk

Půjčka na směnku

21. červen 2010 Půjčka na směnku

Půjčka na směnku představuje typ nebankovní půjčky, která je velice vyhledávaná. Je totiž snadno přístupná všem. Ten, kdo vám peníze půjčí, se totiž neptá, jestli jste zaměstnaní, kolik vyděláváte, nechce téměř žádné podklady pro vyřízení. Celá záležitost se tedy vyřídí snadno, rychle. Během pár dní máte peníze v ruce. A nemusí jít jen o nějaké drobné částky. Půjčit na směnku si totiž můžete i větší částky. Lehce si ale spočítáte, že zadarmo to nebude. Nic není jen tak, a proto i půjčka na směnku skrývá svá úskalí, jež nejsou rozhodně malá.

Reklama

Výhody půjčky na směnku

Půjčka na směnku představuje ideální řešení v případě, že potřebujete okamžitě mít k dispozici sumu peněz, ale víte jistě, že vám žádná banka nepůjčí. Třeba proto, že jste nezaměstnaní, což dnes není nic neobvyklého. Nebo proto, že jste student či studentka. Tento typ půjčky je také řešením pro ty, kteří mají již nějaký škraloup v registru dlužníků a dobře ví, že žádná banka už jim ani malý obnos nepůjčí. Proto nelze tuto službu jednoznačně zatratit. V potaz berme i to, že je snadno dostupná. Na internetu lehce najdete množství dotazů, na koho se obrátit v případě, že máte o půjčku na směnku zájem. Žádost lze vyplnit i prostřednictvím online formuláře. Vyhledávat byste ale měli půjčky na směnku bez poplatku předem. Jedná se v podstatě o půjčky soukromých osob, které se tak snaží zhodnotit finanční obnos, jež bezprostředně nepotřebují. Jde tedy o soukromý finanční zdroj.

Negativa půjčky na směnku

Nikdo vám nepůjčí částku peněz jen tak, tzv. pro vaše krásné oči. Půjčka na směnku je spojena s velkou mírou rizika i pro toho, kdo vám dá peníze k dispozici. Za to musíte přirozeně nějak zaplatit. Jak jinak než vysokými úroky. Všechno má zkrátka své stinné stránky. Rovněž pokud nestihnete uhradit některou splátku včas, počítejte s tím, že vám okamžitě naběhnou vysoké penále. Proto si pečlivě hlídejte všechny platby, a pokud máte jen trochu podezření, že nebudete schopni platit včas či dokonce vůbec, do takového podniku vůbec nevstupujte. Nevýhodou půjčky na směnku je také to, že se na ni musíte zaručit majetkem. Tzn., kdo nic nemá, nemůže ji získat. V případě, že nebudete půjčku splácet, můžete přijít doslova o všechno. Třeba o střechu nad hlavou. Exekutoři neznají slitování, byť byste pro to, že neplatíte, měli sebelepší důvody. I proto byste si měli vyřízení každé půjčky pečlivě promyslet.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka do 50 000 Kč bez registru

Dostali jste kvůli předchozím dluhům do bankovních či nebankovních registrů, ale i přesto byste si teď potřebovali znovu vzít půjčku? Chybí vám několik desítek tisíc a nutně tak potřebujete získat úvěr, který vaše finanční problémy vyřeší? V takovém případě určitě nemáte hledání vhodného úvěru snadn…

SMS půjčka do 10.000 Kč

SMS půjčka do 10.000 Kč

Potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu a v menší výši? Pak není potřeba si zařizovat půjčku u banky. Její sjednání obvykle trvá dlouho a navíc zdaleka není jisté, že Vám banka vyhoví. Většina bank navíc poskytuje pouze dlouhodobé úvěry a půjčky. Výhodným řešením ve chvíli, kdy potřebujete na půjč…


Půjčka na OP

Půjčka na OP

Jednou z možností, jak si opatřit peníze snadno a rychle je půjčka na OP. Postačí vám jen jeden doklad totožnosti a peníze můžete mít na účtu takřka hned. Navíc celou záležitost vyřídíte pohodlně po intrenetu.

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je přesně to, co hledáte, pokud potřebujete nutně peníze, ale všude vás odmítli s žádostí o úvěr. Je snadno dostupná. Nemusíte nikam chodit, všechno pohodlně vyřídíte z domova.