verze pro tisk

Půjčka okamžitě

15. září 2010 Půjčka okamžitě

Každý se někdy dostane do situace, kdy potřebuje nezbytně peníze. Ovšem získat během krátkého času větší finanční obnos nemusí být vůbec jednoduché. Když je člověku hej, má tolik přátel, ovšem přijdou-li těžkosti, většina kamarádů najednou nemá čas a člověk je rád, když mu vůbec nějaký přítel zbude. Mnohdy ale ten, kdo by chtěl pomoci, sám nemůže, protože i jeho finanční situace není vůbec růžová. Proto je tady půjčka okamžitě. Nebankovní půjčka, která dokáže pomoci každému, kdo o ni zažádá. Její název není nahodilý. Rychlost jejího vyřízení záleží na klientu samotném, tzn. na tom, jak rychle dokáže doložit všechny nezbytné doklady.

Reklama

Půjčka okamžitě a jak na to

Výhodou dnešní doby je, že člověk může vyřídit spoustu věcí, aniž by musel opustit pohodlí svého domova. I půjčka okamžitě je snadno získatelná po telefonu nebo prostřednictvím online formuláře. Pracovník call centra seznámí klienta se vším, co potřebuje o zřízení půjčky vědět a také zodpoví případné dotazy. Pak už je jen na klientovi samotném, kdy dorazí peníze na jeho účet. Vyřízení je však ve většině případů snadné. Je potřeba minimum dokladů (nejčastěji občanský průkaz a ještě jeden doklad totožnosti), některé nebankovní společnosti požadují zástavu či doklad o výši příjmu, jiné ne. Samozřejmě ale platí, že čím méně má věřitel zajištěno, že bude klient řádně splácet, tím více člověk přeplácí, ale tak už to bývá.

Půjčka okamžitě pro a proti

Půjčka okamžitě skýta jednu velkou výhodu, a to že je neúčelová. Nikoho nezajímá, na co peníze použijete. Maximální i minimální výše úvěru se liší podle společnosti, která půjčku poskytuje. Většinou to bývá okolo 30 tisíc až po několik stovek tisíc (cca půl milionu). Klient by si však měl dávat pozor na všechny poplatky spojené s vyřízením. Půjčka by měla být bez skrytých poplatků, klient by měl mít dopředu jasno, kolik si půjčuje, kolik splatí a v jakém časovém horizontu. Přehledný splátkový kalendář by měl být samozřejmostí. Zaměstnanec společnosti, na kterou se klient obrátí, by mu měl všechno přehledně vysvětlit. Úzus je, že již pro první setkání bývá předpřipravena smlouva. To je v pořádku, ale klient by měl být dobře seznámen s tím, co podepisuje a jaké to může mít následky. Pokud je smlouva nepřehledná, obsahuje nejasnosti nebo se zdá pro klienta nevýhodná, neměl by ji podepisovat. Jinak mu mohou v budoucnu hrozit vážné potíže.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka na směnku

Půjčka na směnku

Půjčka na směnku představuje řešení pro ty, kteří nutně potřebují peníze, ale banka jim nepůjčí. Zaplatíte za ni však vyššími úroky a ještě budete potřebovat majetek, kterým se na ni musíte zaručit.

SMS půjčka do 10.000 Kč

SMS půjčka do 10.000 Kč

Potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu a v menší výši? Pak není potřeba si zařizovat půjčku u banky. Její sjednání obvykle trvá dlouho a navíc zdaleka není jisté, že Vám banka vyhoví. Většina bank navíc poskytuje pouze dlouhodobé úvěry a půjčky. Výhodným řešením ve chvíli, kdy potřebujete na půjč…


Půjčka na OP

Půjčka na OP

Jednou z možností, jak si opatřit peníze snadno a rychle je půjčka na OP. Postačí vám jen jeden doklad totožnosti a peníze můžete mít na účtu takřka hned. Navíc celou záležitost vyřídíte pohodlně po intrenetu.

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je přesně to, co hledáte, pokud potřebujete nutně peníze, ale všude vás odmítli s žádostí o úvěr. Je snadno dostupná. Nemusíte nikam chodit, všechno pohodlně vyřídíte z domova.