verze pro tisk

Půjčka před výplatou II.

15. říjen 2015 Půjčka před výplatou II.

Mnoho lidí poznalo tu situaci, že pár dní před výplatou nemělo na účtu takřka ani korunu a o peněžence platilo to samé. A všichni se shodnou, že se jedná o velice nepříjemnou situaci, neboť přeci jen člověk musí z něčeho žít. Jestliže jste také v takové situaci, požádejte si o půjčku před výplatou, která Vám pomůže přečkat tíživé finanční období a to až do doby, než Vám přijdou peníze od Vašeho zaměstnavatele.

Reklama

Půjčky před výplatou bývají takovou poslední záchranou pro spousty lidí. Každý se totiž může dostat do situace, kdy mu několik zbývajících dnů před výplatou došli peníze. A to i někdo, kdo hospodaří sebelépe. Přeci jen, k tomu v dnešní době, kdy si spousta lidí nedělá žádné úspory, stačí nějaký nečekaný výdaj a problém je na světě.

Vyřešte nečekané finanční problémy s půjčkou před výplatou

Rozbila se pračka či auto? To jsou obvykle věci, které je potřeba rychle řešit, ale ne vždy jsou na to peníze. Proto se následně hodí půjčka před výplatou každému. Výhodou této půjčky je, že je poskytována i klientům, kteří mají pošramocenou bankovní historii (nízké příjmy, záznam v registru dlužníků, jiná půjčka, apod.) a tudíž nezískají úvěr v bance.

Dále je takováto nebankovní půjčka výhodná také v tom, že u ní není potřeba dokládat účel. Za půjčené peníze tedy můžete zaplatit opravu rozbitého spotřebiče, pořídit si nějaký výhodný produkt, který je zrovna v akci či pořídit dárek k narozeninám Vašeho příbuzného. Zkrátka, je naprosto jedno jak s penězi, které Vám nebankovní společnosti poskytnou, naložíte. Důležité je, že vše zaplatíte včas.

Půjčka před výplatou ihned na účet

Výhodou krátkodobých nebankovních půjček je rychlost jejich vyřízení. Což uvítají zejména klienti, kteří potřebují rychle získat peníze. Jestliže si tedy požádáte o půjčku například v pondělí dopoledne, tak v případě, že Váš účet je u stejné banky jako účet poskytovatele, tak půjčenými penězi budete disponovat již odpoledne téhož dne.

Pokud je Váš účet u jiné banky, tak Vám peníze přijdou nejpozději do druhého dne. Samozřejmě je jasné, že i v případě posílání půjček platí, že o víkendu a ve státních svátcích bankovní převody nefungují.

Půjčku splatíte až Vám přijde výplata

U nebankovních půjček bývá nejčastější doba trvání od 1 do 30 dnů. Až uplyne zvolená doba, tak nastane datum splatnosti, během kterého byste měli půjčku uhradit. Platbu provedete jednorázově a kromě půjčené částky zaplatíte také různé poplatky za vedení půjčky a samozřejmě úroky.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Chybí vám peníze před výplatou? Obraťte se na nás

Chybí vám peníze před výplatou? Obraťte se na nás

Možná se vám už někdy stalo, že vám pár dnů před výplatou došly peníze, bez kterých to zkrátka nejde. Dost možná jste se dostali do situace, že vám přišly nečekané složenky za telefon, plyn či elektřinu a vy jste zkrátka neměli na jejich zaplacení. Takové situaci se můžete vyvarovat lepším hospodaře…

Půjčky před výplatou řeší finanční potíže

Půjčky před výplatou řeší finanční potíže

Do výplaty chybí ještě několik dní a vy již nemáte finanční prostředky? Slyšeli jste o půjčkách před výplatou, ale nevíte, kterou si vybrat nebo si nejste jisti tím, jak tyto půjčky fungují? Vše je velice jednoduché. Protože se jedná o online půjčky,


Malá finanční půjčka

Malá finanční půjčka

Malá finanční půjčka je ideální pomocník pro případy, kdy pochybí nějaká ta korunka, nebo si moc chcete pořídit něco, na co zrovna nemáte. O půjčku lze zažádat i opakovaně. Vyřízení je snadné, ale počítat musíte s tím, že půjčenou částku vysoko přeplatíte.

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka je určena všem, kterým v rodinném rozpočtu z nejrůznějších důvodů chybí menší finanční obnos. Stačí jen mít mobilní telefon a peníze jsou během chvilky na vašem účtu.