verze pro tisk

Půjčka přes internet: Lze ji získat do 15 minut

30. květen 2013 Půjčka přes internet: Lze ji získat do 15 minut

Půjčka přes internet je v posledních letech velkým fenoménem. Dokazují i to pravidelné průzkumy mezi občany, kteří si tento typ půjčky velmi oblíbili. A je to dáno několika důvody. Mezi relativní novinku lze zařadit půjčku, kterou poskytuje Kredito24.

Reklama

Kredito24 a její přednosti

Rychlá půjčka přes internet, která nese název Kredito24, splňuje veškerá kritéria, která zákazníci po tomto typu půjček, někdy označovaných i jako finské půjčky, požadují a kvůli nimž jsou tyto půjčky snad již populárnější nežli klasické úvěry u banky.

Způsob sjednání půjčky u Kredito24

Hlavní předností, kterou se může online půjčka Kredito24 pyšnit, je skutečně rychlý způsob sjednávání a zaslání peněz.

Od okamžiku, kdy se rozhodnete vypůjčit si peníze online, až do chvíle, kdy vám budou peníze připsány na váš bankovní účet, uběhne maximálně několik minut.

Počáteční fáze, kdy si vyberete výši půjčky ( pro první sjednání je stanovena maximálně na 3.500 Kč, u každé další se pak zvyšuje limit až do výše 12.500 Kč) a také výši poplatků, která je závislá na době splatnosti ( lhůta pro splatnost může být až 30 dnů), vám zabere maximálně minutku.

O půjčku zvládne zažádat každý z vás

Poté, co si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti, stačí jen odeslat žádost. Po potvrzení o přijetí této žádosti zašlete jednu korunu kvůli ověření bankovního účtu ( aby bylo jasné, že peníze budou skutečně zaslány na váš účet), vám společnost odešle po schválení požadované peníze do 15 minut.

Všechny kroky zvládne každý z vás hravě, není na to potřeba být nějak zvlášť internetově vzdělán.

Plně automatický systém zajišťuje rychlé a precizní vyřízení žádosti

Půjčka Kredito24 je jednou z mnoha online půjček, které jsou dnes tuzemské trhu k dispozici klientům, kteří potřebují peníze rychle a bez zbytečného papírování. Výhoda spočívá nejen v rychlém vyřízení, ale také v neúčelovosti půjčky. Není potřeba dokladovat, nač peníze využijete.

Další velkou předností, kterou půjčka přes internet od Kredito24 disponuje, je plně automatický systém. Právě i díky tomu je zaručena maximální rychlost vyřizování žádostí.

Všechny poslané žádosti o půjčky jsou navíc vyřizovány spravedlivě, nehrají zde roli žádné osobní sympatie apod., jak je to často k vidění u bankovních půjček.

Půjčky online jsou hitem, a to zcela oprávněně, jak vyplývá i z výše uvedeného. Také Kredito24 se rychle stává populární mezi českými občany.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Až 10 000 Kč do 60 minut na účtě, to je Kouzelná půjčka

Až 10 000 Kč do 60 minut na účtě, to je Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka poskytuje krátkodobé půjčky před výplatou a to ve výši až 10 000 Kč. V případě opakovaných půjček si můžete půjčit až 50 000 Kč. Pojem rychlá půjčka zde nabírá novou dimenzi.

GE Money Bank Internet Banka

GE Money Bank Internet Banka

Jak ovládat svůj osobní účet z pohodlí domova? S pomocí GE Money Internet Banky. Tato služba s sebou nese mnoho výhod, jež spojuje jediný cíl - spokojenost klienta.


SMS půjčka se skvělými podmínkami

SMS půjčka se skvělými podmínkami

Sháníte menší obnos peněz a nechcete obtěžovat své známé či příbuzné? Pak je tu pro vás SMS půjčka, která vám umožní získat peníze ve výši až 5.000 Kč, a to během pouhých několika minut. Přes portál MobilPůjčka.cz si lze o SMS půjčku zažádat prostřednictvím online formuláře, případně lze využít také…

Malá finanční půjčka

Malá finanční půjčka

Malá finanční půjčka je ideální pomocník pro případy, kdy pochybí nějaká ta korunka, nebo si moc chcete pořídit něco, na co zrovna nemáte. O půjčku lze zažádat i opakovaně. Vyřízení je snadné, ale počítat musíte s tím, že půjčenou částku vysoko přeplatíte.