verze pro tisk

Půjčka pro cizince

29. červenec 2010 Půjčka pro cizince

Půjčování peněz je fenoménem dnešní doby a to nejen u nás. I v cizině jsou nejrůznější spotřební úvěry, hypotéky součástí životního stylu. Vyřídit bankovní či nebankovní půjčku u nás, pokud jste občanem České republiky, není až tak těžké. Pokud máte zaměstnání, vlastníte něco, co je v případě potřeby možné zastavit, a nemáte záznam v registru dlužníků, můžete se obrátit s žádostí o půjčku na banku. V opačném případě mohou být řešením nebankovní společnosti. Na území ČR žije také velké množství cizinců. I ti mnohdy potřebují půjčit peníze. V jejich případě to však může být poněkud složitější, ovšem není to nemožné. Půjčka pro cizince je finanční produkt, který mají ve své nabídce jak banky, tak nebankovní společnosti.

Reklama

Půjčka pro cizince od banky

Podmínky, za kterých může být půjčka pro cizince klientovi přiklepnuta, jsou dosti podobné. V podstatě není větší rozdíl mezi občanem ČR a cizincem v žádosti o půjčku. Pokud je schopen doložit, že má stálé zaměstnání na území republiky, dostatečně vysoký příjem a popřípadě i co zastavit, není příliš složité půjčku získat. Ovšem má to jeden háček. Čistý registr dlužníků. Pokud měl klient v minulosti problémy se splácením svých pohledávek, nemůže očekávat, že mu banka nějaké peníze půjčí. Výhody bankovní půjčky oproti nebankovní jsou nasnadě – nižší úroková sazba, zázemí stabilní společnosti a také to, že není třeba uvádět účel půjčky (to ale záleží na konkrétních podmínkách banky, na kterou se klient obrátí).

Půjčka pro cizince u nebankovní společnosti

Stejně jako občané ČR i cizinci se mnohdy potýkají s problémy a na bankovní půjčku z nejrůznějších důvodů nedosáhnou. Ať už proto, že nemají stálé zaměstnání v ČR, mají nízký příjem, nebo proto, že se v minulosti dostali do problémů se splácením jiných úvěrů. Pro takové klienty jsou k dispozici půjčky nebankovní. Velkou výhodou je, že půjčka pro cizince u nebankovní společnosti znamená, že klient nemusí uvádět účel půjčky, dokládat příjmy a vyhne se i dalšímu nepříjemnému papírování. Za to však i náležitě zaplatí. Je nasnadě, že nic není zadarmo. Vysoké úroky znamenají, že klient mnohonásobně přeplatí částku, kterou si vypůjčil. Z toho vyplývá, že k takovýmto půjčkám je potřeba přistupovat s maximální obezřetností. Využít jich jen v případě, že je to nezbytně nutné, a s jasnou představou o tom, jak bude pohledávka uhrazena. I nebankovní společnosti se dělí na seriózní a méně seriózní. Dobré tedy je dát na radu někoho, kdo už má v této oblasti své zkušenosti.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Ruslana

neděle, 31. říjen 2010
15:57

mám účet u kb mám idobrou historii a kb mě nabídla sama půjčku sto tisíc kč- jelikož musel být u půjčky manžel který měl exekuci tak mi půjčku neschválili -jak ziskat půjčku -jsem cizinka


posted by: Ruslana (pgrada(a)seznam.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

SMS půjčka do 10.000 Kč

SMS půjčka do 10.000 Kč

Potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu a v menší výši? Pak není potřeba si zařizovat půjčku u banky. Její sjednání obvykle trvá dlouho a navíc zdaleka není jisté, že Vám banka vyhoví. Většina bank navíc poskytuje pouze dlouhodobé úvěry a půjčky. Výhodným řešením ve chvíli, kdy potřebujete na půjč…

Půjčka na OP

Půjčka na OP

Jednou z možností, jak si opatřit peníze snadno a rychle je půjčka na OP. Postačí vám jen jeden doklad totožnosti a peníze můžete mít na účtu takřka hned. Navíc celou záležitost vyřídíte pohodlně po intrenetu.


Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je přesně to, co hledáte, pokud potřebujete nutně peníze, ale všude vás odmítli s žádostí o úvěr. Je snadno dostupná. Nemusíte nikam chodit, všechno pohodlně vyřídíte z domova.

Půjčka do hodiny

Půjčka do hodiny

Půjčka do hodiny je tady pro ty, kteří nutně potřebují peníze a pokud možno ihned. Je snadno dostupná všem, bez ohledu na výši výdělku či zápis v registru. Ale počítejte s tím, že za to zaplatíte vysokými úroky. I RPSN není pro klienta zrovna výhodné.