verze pro tisk

Půjčka pro důchodce

22. červenec 2010 Půjčka pro důchodce

Důchodci jsou skupinou obyvatel, kteří rozhodně nevykazují horentní měsíční příjmy. Spíše naopak. Tak, jak se střídají vlády, jedni političtí představitelé slibují přilepšení, jiní zase ještě další utažení opasků, které už jsou nyní utaženy na maximum. Dá se říci, že situace v podstatě zůstává pořád stejná. Důchody jsou nízké a lidem, kteří je pobírají, stačí sotva tak na vyžití. Není divu, že když nastane nějaká nenadálá situace, v které je potřeba mít v záloze nějakou sumičku, není odkud brát. Jenže banky půjčí jen solventnějším a perspektivnějším klientům. Řešením může být tzv. půjčka pro důchodce, kteroužto službu nabízí mnohé nebankovní společnosti.

Reklama

Půjčka pro důchodce pomůže v nesnázích

Finanční produkt zvaný půjčka pro důchodce je určen všem, kteří pobírají důchod, ať už starobní, nebo invalidní, a také tzv. rentistům. Představuje reálnou možnost jak si v krátké době obstarat malou i větší sumu peněz a dostat se z nesnází. Údaj, kolik si může klient půjčit, se liší podle nebankovní společnosti, kterou si vybere. Zpravidla se ale jedná o částky v rozmezí 10 až 150 tisíc. Doba splatnosti může být několik měsíců, nebo až dva roky zcela podle možností klienta. Důležité je, aby společnost nabízela korektní podmínky, tzn. žádné skryté poplatky, přehledný splátkový kalendář, takže budete mít dopředu jasnou představu, kolik si půjčíte a kolik společnosti splatíte, jaká je frekvence splátek atd. Tím se vyhnete i případným nepříjemnostem z důvodu včasného neuhrazení některé splátky. Vyřízení je rychlé, během krátké doby se peníze objeví klientovi na účtu. Velkou výhodou je bezúčelnost této půjčky. Klient může peníze použít, na co se mu zlíbí, nikomu nemusí dokládat, za co je utratil. Ty, kteří se bojí, že by případně mohli přijít o střechu nad hlavou, možná uklidní, že na zisk půjčky není nutné zastavovat nemovitost.

Půjčka pro důchodce a co budete potřebovat

Vyřízení půjčky pro důchodce je možná snadné a rychlé, ale pokud chcete mít peníze co nejdříve, dobré je se předem informovat, co budete potřebovat k vyřízení. Zbytečně tak celou záležitost nezbrzdíte. Samozřejmostí je doklad totožnosti, pravidelný měsíční příjem (invalidní nebo starobní důchod či výsluhová renta) a doklad o něm a v neposlední řadě také dokument, kterým se ověří vaše trvalé bydliště – vyúčtování za plyn, elektřinu, SIPO… O půjčku pro důchodce může zažádat každý občan České republiky, který již dosáhl plnoletosti, tzn., má 18 let. Některé společnosti stanovují i horní hranici (např. 65 let), jiné nikoli. Pokud půjčku řádně uhradíte, není problém zažádat znovu, kdykoli to budete potřebovat.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka je určena všem, kterým v rodinném rozpočtu z nejrůznějších důvodů chybí menší finanční obnos. Stačí jen mít mobilní telefon a peníze jsou během chvilky na vašem účtu.

Půjčka online bez registru

Půjčka online bez registru

Půjčka online bez registru je přesně to pravé pro toho, kdo potřebuje peníze rychle bez zbytečných prodlev. Je snadno přístupná všem, kteří mají připojení na internet. A jak už sám název napovídá, je určena i těm, kteří měli v minulosti problémy se splácením a teď jen těžko shánějí půjčku.


COFIDIS půjčka bez registru má tisíce spokojených zákazníků

COFIDIS půjčka bez registru má tisíce spokojených zákazníků

COFIDIS je mezinárodní finanční společnost, která poskytuje spotřebitelské úvěry na dálku. V České republice působí již od roku 2004. Díky profesionální péči o zákazníky a dlouhodobým zkušenostem v poskytování úvěrů patří společnost COFIDIS mezi špič

SMS půjčka do 10.000 Kč

SMS půjčka do 10.000 Kč

Potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu a v menší výši? Pak není potřeba si zařizovat půjčku u banky. Její sjednání obvykle trvá dlouho a navíc zdaleka není jisté, že Vám banka vyhoví. Většina bank navíc poskytuje pouze dlouhodobé úvěry a půjčky. Výhodným řešením ve chvíli, kdy potřebujete na půjč…