verze pro tisk

Půjčka pro začínající podnikatele

15. červen 2010 Půjčka pro začínající podnikatele

Máte v hlavě skvělý podnikatelský plán, se kterým byste mohli rozjet opravdu dobrý byznys, ale nemáte potřebnou hotovost? Pak právě pro vás je tady půjčka pro začínající podnikatele. Sjednat si ji můžete jak u bankovní, tak nebankovní společnosti podle toho, čí podmínky vám více vyhovují. S půjčkou pro začínající podnikatele můžete začít realizovat své sny o podnikání už dnes.

Reklama

Půjčka pro začínající podnikatele začátek úspěšného podnikání

Najít si dnes zaměstnání není jednoduché. Tak proč nezkusit samostatně podnikat? Je to příležitost změnit svůj dosavadní, třeba neúspěšný život. Chce to jen podnikatelský plán, pak finance. Půjčka pro začínající podnikatele vám pomůže. Lze ji vyřídit do takové výše, jak to vaše finanční situace dovolí. Pokud je váš záměr, s čím chcete podnikat, natolik zajímavý a výhledově to vypadá, že budete určitě úspěšní, můžete nabídnout za půjčku podíl na svém byznysu. Jinak je praxe taková, že za půjčenou částku zpravidla ručíte majetkem. Příjemné také je, že není nutné uvádět, co za půjčené peníze vlastně nakoupíte. Půjčka je totiž bezúčelová.

Půjčka pro začínající podnikatele a její výhody

Půjčka pro začínající podnikatele s sebou nese mnohé výhody. Jednak je to to, že ji může získat jak právnická, tak fyzická osoba. Většina půjček pro podnikatele navíc nezná poplatek za vyřízení (což je jasná úspora do vašich začátků). Půjčit si můžete tolik, kolik potřebujete. Tzn. pár tisíc, ale i několik milionů. Podle toho, jak velký obchod chystáte. Již bylo řečeno, že se jedná o půjčku bezúčelnou, takže záleží jen na vás, do čeho peníze investujete. Možná rizika představuje to, že za vyšší částky ručí klient svým majetkem. Proto je nutné si promyslet, zda budete schopni úvěr splácet v případě, že se váš podnikatelský zájem nerozběhne tak, jak jste si představovali. Druhé negativum představuje fakt, že při žádosti o půjčku se bere v potaz vaše bonita. Takže pokud bankovní nebo nebankovní společnost dojde k závěru, že zkrátka nejste dost movití, peníze jednoduše nezískáte.

Půjčka pro začínající podnikatele snadno a rychle

Vyřízení půjčky pro začínající podnikatele je snadné, ostatně jako v případě všech úvěrů, hypoték a půjček. Všechny bankovní a nebankovní společnosti si totiž kladou za cíl rychlé vyřízení žádostí svých klientů. Pokud splní všechny předepsané podmínky, mohou již disponovat s vypůjčenými penězi. Důležité pro rychlé vyřízení je zjistit si dopředu, jaké doklady a podklady budete potřebovat.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Služby banky ČSOB pro občany a podnikatele

Banka ČSOB patří mezi největší bankovní instituce v České republice. Nabízí nepřebernou škálu služeb pro fyzické osoby i podnikatele. Klienti tak mohou díky této bance spravovat svoje finance, spořit, zařizovat si různé druhy pojištění a sjednávat si další produkty za výhodných podmínek.

SMS půjčka do 10.000 Kč

SMS půjčka do 10.000 Kč

Potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu a v menší výši? Pak není potřeba si zařizovat půjčku u banky. Její sjednání obvykle trvá dlouho a navíc zdaleka není jisté, že Vám banka vyhoví. Většina bank navíc poskytuje pouze dlouhodobé úvěry a půjčky. Výhodným řešením ve chvíli, kdy potřebujete na půjč…


Půjčka na OP

Půjčka na OP

Jednou z možností, jak si opatřit peníze snadno a rychle je půjčka na OP. Postačí vám jen jeden doklad totožnosti a peníze můžete mít na účtu takřka hned. Navíc celou záležitost vyřídíte pohodlně po intrenetu.

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je přesně to, co hledáte, pokud potřebujete nutně peníze, ale všude vás odmítli s žádostí o úvěr. Je snadno dostupná. Nemusíte nikam chodit, všechno pohodlně vyřídíte z domova.