verze pro tisk

Půjčky bez potvrzení o příjmu a bez ručitele

12. duben 2012 Půjčky bez potvrzení o příjmu a bez ručitele

Lidé, kteří přijdou do banky a chtějí si půjčit peníze, často odchází zklamaní, neboť zjistí, že by na půjčky potřebovali ručitele. Často se také stává, že po nich jejich banka vyžaduje potvrzení o příjmu, jehož získání u zaměstnavatele může být velmi nepříjemnou záležitostí. Asi jen málokdo si přeje, aby jeho zaměstnavatel věděl o tom, že se zaměstnanec ocitl ve finanční tísni a potřebuje si půjčit peníze. A právě z výše uvedených důvodů je někdy lepší zařídit si nebankovní půjčky, u nichž není potřeba dokládat příjem a také se nenahlíží do registru.

Reklama

Je výhodné, pokud nemusíte podávat potvrzení o příjmu

Půjčky bez ručitele a bez potvrzení o příjmu jsou v dnešní době poměrně populární. Nebankovní společnosti často ani nenahlížejí do registrů dlužníků, poskytují tak půjčky bez registru. Díky tomu si může půjčit prakticky každý. Samozřejmě je nutné mít určitou bonitu tak, aby byl člověk schopen půjčku zodpovědně a včas splácet.

Malá SMS půjčka

Mezi půjčky bez potvrzení příjmu a bez ručitele patří například malá SMS půjčka Kredia. Zde si klient může půjčit menší finanční obnos na pár dnů, Kredia SMS půjčka se poskytuje ve výši od 1.000 Kč do 4.000 Kč. Řadí se mezi půjčky online, tudíž o ni lze zažádat jednoduše prostřednictvím internetu, kdy žadatel pouze vyplní online formulář a pak následně postupuje podle dalších pokynů.

Půjčky bez ručitele a bez potvrzení o příjmech jsou snadněji dostupné

Půjčky bez potvrzení o příjmu a bez ručitele mohou být i na vyšší částky. V České republice funguje poměrně velký počet renomovaných společností, které tyto půjčky online nabízejí. Je tak velký předpoklad, že se člověk, který nechce či nemůže podat potvrzení o příjmu, nebo nemá ručitele, k vytoužené půjčce nakonec přeci jen dostane. Půjčky online jsou rychlé, peníze má klient prakticky okamžitě po sjednání úvěru.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

iPůjčkyOnline.cz

pondělí, 14. květen 2012
23:07

Sháníte rychle půjčky bez registru? Zkuste www.ipujckyonline.cz, kde naleznete kompletní srovnání půjček online!


posted by: iPůjčkyOnline.cz (info(a)ipujckyonline.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Půjčte si i bez potvrzení příjmu

Půjčte si i bez potvrzení příjmu

Získat nějaké finanční prostředky i bez potvrzení příjmu není zrovna až tolik jednoduché, jak by se mohlo zdát. Bankovní společnosti velmi často potřebují nějaké záruky, bez kterých prostě a jednoduše finanční prostředky nikomu nepůjčí.

Půjčky bez příjmu

Půjčky bez příjmu

Půjčky bez příjmu jsou oblíbeným způsobem, jak si opatřit rychle a jednoduše hotovost. Minimum papírování, úspora času a pohodlnost - to jsou hlavní body, které je prezentují. Klient si však za toto musí připlatit, a to v podobě vyšších úroků.


Půjčky bez doložení příjmu mají mnoho výhod

Půjčky bez doložení příjmu mají mnoho výhod

Půjčky bez doložení příjmu online ihned jsou skvělým způsobem jak si snadno a rychle půjčit. Nemusíte dokládat příjem, pouze jej uvedete v žádosti. Snadno si tak půjčíte, i když jste student či žena na mateřské nebo máte nízký příjem a banka vám prot

Hypotéka bez doložení příjmu

Hypotéka bez doložení příjmu

Pokud uvažujete o tom, že si vyřídíte hypotéku, např. na bydlení, měli byste vědět o tom, že existuje hypotéka bez doložení příjmu. Jak už sám název napovídá, banku nebude zajímat kolik vyděláváte. Důležitá je pouze nemovitost, kterou bude hypotéka jištěna.