verze pro tisk

Půjčky do 10 000

4. srpen 2010 Půjčky do 10 000

Drobné spotřebitelské půjčky představují v dnešní době výnosné podnikání. Střední vrstvy obyvatel totiž dobře znají situaci, kdy potřebují naléhavě nepříliš velkou částku peněz, ale na účtu i v peněžence se žádné finance nenalézají. Hledat pomoc u příbuzných není zrovna příjemné, a tak jsou drobné půjčky, jako např. půjčky do 5 000 nebo půjčky do 10 000, opravdovým požehnáním. Pomohou tam, kde je krátkodobý nedostatek financí. Pro banky i nebankovní společnosti, které je poskytují, jsou více než výhodné, protože u takovýchto drobných částek většinou nebývá pro klienta problém je splatit. Vypůjčená částka je navíc navýšena o úroky, a tak banky i nebankovní společnosti rozhodně na půjčování peněz netratí. Avšak nerozvážným půjčováním menších finančních obnosů si může klient zadělat na vážné problémy.

Reklama

Půjčky od 10 000 pro každého

Banky poskytují celou řadu produktů, díky kterým si může klient opatřit určitou částku peněz, když je zrovna potřebuje. Nejoblíbenější jsou bezpochyby povolené přečerpání účtu a kreditní karty. Kontokorent, nebo-li povolené přečerpání účtu, může klient čerpat až do padesáti tisíc. Záleží na podmínkách té které banky. Mnohé z nich klientovi navyšují částku, kterou má povolenou k přečerpání, podle jakéhosi věrnostního programu, tj. podle toho, jak dlouho už má u banky zřízen své účty. Kreditní karta je oblíbeným způsobem, jak si pořídit to, po čem toužíte, ale zatím na to nemáte finance. Zapůjčená částka (opět v rozmezí cca 20 – 50 tisíc) se klientovi rozloží do splátkového kalendáře, nebo až bude mít potřebnou hotovost pohromadě, může ji uhradit jednorázově a ušetřit tak na úrocích. Půjčky do 10 000 tedy v případě bank nepředstavují žádný problém.

Nebankovní půjčky do 10 000

Pro ty klienty, kteří se z nejrůznějších důvodů na banku s žádostí o půjčku obrátit nemohou, tu jsou nebankovní půjčky. Drobné půjčky do 10 000 poskytuje celá řada společností. Klient si tak může vybrat nejvýhodnější nabídku. Orientovat by se měl podle poplatků (skryté poplatky mohou nepříjemně zaskočit každého, kdo se nechá nalákat na překvapivě nízký úrok), na délku splácení půjčeného obnosu a také podle toho, jaké má vybraná nebankovní společnost reference. Vyřízení půjčky u nebankovní společnosti je sice snazší, ale klient za to odpovídajícím způsobem zaplatí – úroky jsou často mnohonásobně vyšší než u bank. Na druhé straně se na nic zbytečně neptají a vyřízení celé záležitosti je rychlé a diskrétní.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2 hvězdiček/ Hodnoceno: 4x

Komentáře

Petra Kolková

sobota, 19. únor 2011
22:09

POTŘEBUJETE PŮJČIT RYCHLE , BEZ POPLATKU A ZA POCTIVÝCH PODMÍNEK ?? U nás půjčku dostanete +420 731 341 324 nebo +420 605 849 726. Vyplacení exekucí , sjednocení více půjček do jediné , oddlužení nemovitostí. Žádné poplatky předem u nás neplatíte , máme poctivé podmínky , nevadí nám záznamy v registrech . Stačí jediné – mít dům , byt , nebo družstevní byt jako zástavu – A půjčku dostanete . Pokud máte na nemovitosti již úvěr nebo exekuce , není toto překážkou pro poskytnutí úvěru , půjčky . NAŠIM CÍLEM JE RYCHLE A POCTIVĚ POMÁHAT LIDEM Z FINANČNÍ TÍSNĚ PO CELÉ ČR . . . POMŮŽEME I VÁM.


posted by: Petra Kolková (finance.kolkova(a)centrum.cz) [Odpovědět]

Petra Kolková

středa, 16. květen 2012
17:25

Potřebujete rychle půjčku , hypotéku , vyplatit exekuce či sjednotit půjčky do jediné , oddlužit nemovitost ? Jsme tady pro Vás 731 341 324 nebo +420 605 849 726.
Peníze u nás dostanete čestně a velmi rychle , neplatíte žádné poplatky předem , nevadí nám registry. Naše půjčky jsou poctivé , rychlé a s dobrými splátkami i dobrým ročním úrokem.
Financujeme velmi rychle a stačí jediné – mít jako zástavu dům , byt ,družstevní byt. I nemovitost třetí osoby.Pokud na nemovitosti máte úvěr nebo exekuce , nevadí. Pomáháme lidem po celé ČR a rádi pomůžeme i Vám. Například na půjčku 100 000 kč splátka již od 1670,-kč měsíčně . Naše půjčky prostě lidem pomáhají a rádi pomůžeme i Vám.


posted by: Petra Kolková (finance.kolkova(a)centrum.cz) [Odpovědět]

Everistus

středa, 12. leden 2011
23:45

Potřebujete úvěr?
A vaše banka se obrátí proti vám, nebo jednotlivce, jak tady máte
příležitost, prosím, kontaktujte nás ještě dnes
Everistusloanfirm2011@live.com za vaši rychlou a spolehlivou úvěry dnes.
Doufám, že se číst z vás s tím jak finanční problémy, a vaše podnikání bude
vyřešen ještě dnes.
S pozdravem,
Everistus


posted by: Everistus (Everistusloanfirm2011(a)live.com) [Odpovědět]

Mac Donald

čtvrtek, 27. leden 2011
09:35

Dobrý den, My Dear úvěr Seeker,

Jsem soukromý, spolehlivý, důvěryhodný věřitel, já jsem tomu, úvěry firmám a jednotlivcům s nízkými a cenově dostupné úrokové sazby ve výši 3%.

Hledáte podnikatelský úvěr, osobní půjčky, úvěru na bydlení, auto úvěr, studentské půjčky, konsolidaci dluhu úvěr, nezajištěný úvěr, a rizikového kapitálu?

Pokud jste se odmítla úvěr banka finanční instituce Pro jeden nebo více důvodů. Jste na správném místě pro váš úvěr Solutions.

E-mail: continentalfinancelimited1@live.com
Kontakt: Mac Donald


posted by: Mac Donald (continentalfinancelimited1(a)live.com) [Odpovědět]

Vařáková

čtvrtek, 27. leden 2011
15:08

dobrý den,shánim pujčku do 5tisíc do zítřka,co je k tomu potřeba


posted by: Vařáková (vladkavar(a)atlas.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000 jinak zvané půjčky před výplatou pomáhají překonat nejistý čas, kdy došly peníze z jedné výplaty a do druhé je ještě daleko. Jedná se o drobné částky, které může klient snadno uhradit již z následující výplaty. Proto jsou tak oblíbené.


Půjčky

Půjčovat si peníze je fenoménem dnešní doby. Doby, kdy se šetřilo jsou dávno pryč a každý může využít té výhody mít peníze na cokoliv hned. Je pravdou, že nároky se zvyšují a na kvalitu bydlení, pracovního života i života vůbec je vyvíjen větší a větší tlak.

SMS půjčky na cokoliv

SMS půjčky na cokoliv

Zřejmě se již každý z nás v životě dostal do situace, kdy bylo potřeba malé finanční injekce a to klidně v podobě půjčky. Na našem trhu je v poslední době spousta poskytovatelů, kteří mají ve své nabídce mnoho druhů půjček.