verze pro tisk

Půjčky do 24 hodin

23. srpen 2010 Půjčky do 24 hodin

Fenoménem dnešní doby je čas. Životní styl dnešního člověka se nebývale zrychlil, a proto všichni podvědomě vyhledáváme takové služby, které na nás kladou minimum nároků a jsou vyřízeny co nejrychleji – ideálně do pár hodin, reálně do 24 hodin. To platí i o půjčkách. Půjčení peněz v rekordním čase neslibují jen nebankovní společnosti. I mnohé banky se mohou pochlubit takovými finančními produkty, které mají ve svých charakteristikách alespoň schválení v tomto časovém intervalu. Pokud se však klient chce dočkat peněz „fyzicky“ na svém účtu, měl by raději volit půjčky nebankovní. Tam je cesta mnohem snazší tj. rychlejší. Právě to, že klient se svých peněz dočká brzy a bez zbytečných okolků, tvoří půjčky do 24 hodin tak přitažlivými.

Reklama

Nebankovní půjčky do 24 hodin

Podmínky poskytování produktu půjčky do 24 hodin u nebankovních společností jsou značně různorodé. Dá se říct, že většina z nich poskytuje spíše krátkodobější půjčky a spíše nižší částky cca do 5 tisíc. Zpravidla bývá také uplatněn jakýsi věrnostní systém, tzn., že klient může nejprve zažádat o částky nižší (např. do 1 tisíce), a pokud se osvědčí jako spolehlivý platič, může se na společnost obrátit opakovaně a požadovat větší sumu. Rychlost vyřízení umožňuje to, že nebankovní společnosti obvykle požadují minimum podkladů pro vyřízení půjčky. Klient se nemusí zatěžovat potvrzením o výši příjmu, shánět ručitele apod. Bohatě postačí osobní doklady. Nejrychlejší cestou k vyřízení nejen nebankovní půjčky jsou snadno přístupné online formuláře.

Bankovní půjčky do 24 hodin

Banky se také často prezentují, jako že jsou schopny poskytovat produkty - půjčky do 24 hodin. Ovšem nepočítejte s tím, že v takovémto krátkém čase půjčku doopravdy obdržíte. Nestačí jen zajít na pobočku a hned se dočkat peněz. Je potřeba doložit potřebné doklady a na peníze se můžete těšit teprve, až vám bude půjčka schválena. Na druhé straně může klient počítat s tím, že lze požadovat i vyšší částky a také zázemí může (ale nemusí) být kvalitnější. Nebankovní půjčky jdou snadno vyřídit, ale na druhé straně si za tento luxus musí klient připlatit. Ať už v podobě různých poplatků anebo na úrocích. Někde si každá nebankovní společnost své peníze vybere, i když se třeba prezentuje tak, že nevybírá žádné poplatky navíc. Ani nemusí, ty už jsou totiž obsaženy v úrocích.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Rychlá půjčka do 24 hodin

Rychlá půjčka do 24 hodin

Opravdu rychlá půjčka určitě nemusí být pokaždé nutně výhodná a prakticky každý člověk by si měl dát pozor na to, u jaké společnosti si půjčuje peníze. Třeba rychlá půjčka do 24 hodin může být poměrně nevýhodná v případě, že ji poskytuje některá nezn

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu


Půjčky na ruku

Půjčky na ruku

Pokud vám pokaždé před výplatou schází nějaká ta koruna, mohou pro vás být řešením půjčky na ruku. Jejich vyřízení je snadné. Stačí vyplnit online formulář a peníze většinou do dvaceti čtyř hodin dorazí na váš účet.

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000 jinak zvané půjčky před výplatou pomáhají překonat nejistý čas, kdy došly peníze z jedné výplaty a do druhé je ještě daleko. Jedná se o drobné částky, které může klient snadno uhradit již z následující výplaty. Proto jsou tak oblíbené.