verze pro tisk

Půjčky do domu

25. červenec 2010 Půjčky do domu

Bankovních i nebankovních půjček je celá řada. Proto se musí logicky firmy, které je poskytují, snažit vyjít zákazníkovi co nejvíce vstříc, aby upoutali jeho pozornost. Lákavé půjčky, co se týče podmínek jejich získání, nabízejí zejména nebankovní společnosti. Na rozdíl od bank nejsou tolik svázány mnoha omezeními. Pro klienty jsou snadné a dostupné, i když nevydělávají zrovna majlant a i když mají třeba ještě ke všemu nějaký ten škraloup v registru dlužníků. Nejvíce však klienty láká rychlost jejich vyřízení. Zatímco v bankách musí žadatel o půjčku čekat několik dní, než se celá záležitost vyřídí, tady jde všechno snadno a rychle. Možná až moc. V tom se totiž skrývá jejich největší nebezpečí.

Reklama

Půjčky do domu a co to je

Název produktu půjčky do domu není nahodilý. Peníze za vámi přijdou totiž doslova až do „obýváku“ (nebo do jiné části bytu). Stačí jen najít si odkaz na společnost poskytující půjčky do domu a kontaktovat ji. Máte na výběr ze dvou možností – telefonicky nebo prostřednictvím internetu. Online formuláře jsou mnohem pohodlnější a tudíž oblíbenější. Po jejich vyplnění a odeslání vás kontaktuje zaměstnanec společnosti a domluví s vámi schůzku u vás doma. Většinou je garantováno vyřízení půjčky do dvaceti čtyř hodin. Zkrátka ihned po dohodnutí schůzky k vám vyrazí zaměstnanec společnosti, probere s vámi podmínky poskytnutí půjčky a vezme v potaz vaše požadavky, sepíše smlouvu a předloží vám ji k podepsání. Pokud budete souhlasit se všemi jejími body a podepíšete, zaměstnanec vám ihned na místě vyplatí požadované peníze. Nemusíte na nic čekat.

Půjčky do domu a jejich hlavní výhody

Půjčky do domu skýtají klientovi množství výhod. To, že nemusí nikam chodit a dojedná všechny záležitosti u sebe doma, není jenom pohodlné. Domácké prostředí mu umožňuje lépe se soustředit, zeptat se na podmínky, které uzavření smlouvy limitují i poradit se se svou rodinou, pokud je přítomna. Nepopiratelná je úspora času. Také to, že dostanete peníze ihned do ruky, je víc než lákavé. Na druhé straně je jasné, že nic z toho není zadarmo. Za komfort si musíte zaplatit např. v hotelu, totéž platí i o půjčkách. Vysokým nárokům klienta odpovídají vysoké úroky. Mnohdy až ve výši sto procent za rok. Proto je nezbytné celou záležitost pečlivě zvážit. Pokud není nezbytně nutné opatřit si nějaké peníze, je dobré raději se půjčkám, a to nejen do domu vyhnout. Je mnoho těch, kteří naletěli svodům snadného vyřízení a pak přišli v životě o všechno.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000 jinak zvané půjčky před výplatou pomáhají překonat nejistý čas, kdy došly peníze z jedné výplaty a do druhé je ještě daleko. Jedná se o drobné částky, které může klient snadno uhradit již z následující výplaty. Proto jsou tak oblíbené.


Essox půjčky

Essox půjčky

Essox pújčky jsou určeny těm, kteří uvažují o půjčení peněz od nebankovní společnosti. Peníze můžete třeba použít na koupi nového automobilu, na vybavení domácnosti i na zaplacení luxusní dovolené.

Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online hit posledních dnů

Půjčky online představují finanční službu, díky které si můžete půjčit peníze snadno a rychle.Přitom nemusíte vůbec vytáhnout paty z domu. To je výhodné zejména pro ty, kteří žijí na malém městě nebo vesnici, kde jsou možnosti získat půjčku omezené.