verze pro tisk

Půjčky Home Credit

25. červen 2012 Půjčky Home Credit

Předním poskytovatelem půjček u nás se stala společnost Home Credit a.s.. Jde o společnost, jež si za patnáct let své existence získala mnoho a mnoho spokojených klientů, kteří ji dnes a denně vyhledávají, aby se jí svěřili se svým finančním problémem.

Reklama

Spokojenost s produktem Home Credit půjčka je dána jednak tím, že se svými klienty jedná naprosto férově a transparentně. Půjčky, jež jsou poskytovány skutečně na cokoli, jsou poskytovány občanům České republiky s nízkým úrokem a bez nutnosti mít ručitele.

Klient má přitom možnost stanovit si dobu splácení. K dispozici je půjčka ve výši deseti až sto padesáti tisíc korun po dobu deseti až osmdesáti čtyř měsíců. Vyřízení půjčky je přitom zcela zdarma, klient má zároveň možnost si to do měsíce rozmyslet a celou smlouvu zrušit.

I vyřízení půjčky je naprosto snadná záležitost, úplně totiž stačí mít počítač připojený k internetu a mobilní telefon. Máte možnost zavolat přímo na telefon společnosti, eventuálně může vyplnit formulář na internetu s nezávaznou žádostí o půjčku a ve vámi vybranou dobu vám zavolá operátor či operátorka společnosti Home Credit, která s vámi probere vše potřebné. Během hovoru s operátorkou je ještě třeba mít po ruce platný občanský průkaz a ještě jeden doklad totožnosti, kupříkladu řidičský průkaz.

Po hovoru s milou operátorkou už jen čekáte, zda bude vaše půjčka schválena. Po jejím schválení pak budete mít peníze rychle na účtě. Nemusíte tedy nikam chodit, vše lze vyřídit z pohodlí domova.

Společnost Home Credit tedy nabízí naprosto bezpečný, flexibilní způsob půjčování peněz pro každého. Bezúčelná Home Credit půjčka může být vyřízena také v pobočkách české pošty, nicméně vždy je tu pro vás pohodlný způsob vyplnění žádosti online. Webové stránky půjčky nabízejí také splátkovou kalkulačku, která vám pomůže spočítat výši vašeho úroku. Home Credit půjčka se jistě vyplatí.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 2.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Hotovostní půjčka od Home Credit

Hotovostní půjčka od Home Credit

Potřebujete půjčit vyšší finanční obnos právě teď? Jste ve špatné situaci a rychlost společně s bezúčelností má nejvyšší prioritu? V tom případě pro vás máme řešení, navíc vás potěšíme i dalšími výhodami.

Home Credit kalkulačka

Home Credit kalkulačka

Společnost Home Credit je ideálním partnerem pro každého, kdo si chce něco pořídit na splátky,potřebuje účelovou i neúčelovou půjčku, nebo uvažuje o koupi auta na splátky. Široká škála finančních produktů, ze kterých si vybere úplně každý, a profesionální přístup jsou základem jejího úspěchu zažáde…


Home Credit online půjčka

Home Credit online půjčka

Spolehlivá Home Credit půjčka online je snadno dosptupná všem, kteří o ni zažádají. Tzn., že vše potřebné vyřídíte všude, kde se dokážete připojit na internet a kde můžete telefonovat. Pak už nic nestojí v cestě tomu, aby peníze brzy došly na váš účet.

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Každý se občas může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit větší či menší obnos peněz. Jenže ne všichni lidé mají to štěstí, že jim půjčí banka. Kde potom peníze shánět? Trh je přesycen různými firmami, které nebankovní půjčky nabízí. Některé jsou ovšem méně solidní. Pokud si však půjčíte u Profi …