verze pro tisk

Půjčky na ruku

17. červenec 2010 Půjčky na ruku

Každému se občas stane, že by potřeboval půjčit menší částku peněz, aby se dostal z nečekaných finančních potíží. Známe to všichni – pokazí se auto a nutně jej potřebujeme opravit, pokazí se nám nezbytný domácí spotřebič – lednička, pračka atd., nebo prostě jen např. vlivem nemoci máme o dost nižší výplatu, než jsme zvyklí, a do další výplaty máme problémy vyjít s rodinným rozpočtem, který měsíc od měsíce čím dál víc napjatý. Někdo se může v takovéto situaci směle obrátit na příbuzné, kteří mu ochotně pomohou, nebo na dobré přátele. Mnozí ale nikoho takového nemají, nebo jsou prostě jen příliš hrdí na to, aby někoho o pomoc požádali. I pro ně však existuje řešení jak do čtyřiadvaceti hodin získat peníze, a to půjčky na ruky. Díky tomuto finančnímu produktu, který nabízí mnohé nebankovní společnosti, už není problém výjimečně i pravidelně si opatřovat drobné finanční částky.

Reklama

Půjčky na ruku a jejich výhody

Snad největší výhodu, kterou půjčky na ruku skýtají, představuje jednoduchost vyřízení. Je to opravdu snadné. V podstatě stačí jen vyplnit online formulář. Nikdo po vás nebude chtít potvrzení o příjmech ani jiné dokumenty. V podstatě vám stačí jen základní doklady (někdy ani to ne) a peníze můžete mít do dvaceti čtyř hodin na svém účtu. Výše toho, kolik si můžete půjčit, se různí podle nebankovní společnosti poskytující tuto službu. V podstatě se ale jedná o menší částky cca do 5 tisíc. Půjčit si však můžete i více. O půjčku lze také žádat opakovaně. Doba splatnosti je většinou 15 dní a po této době (a samozřejmě po řádném splacení) můžete podat novou žádost.

Půjčky na ruku a na co se zaměřit

Zjistíte-li, že potřebujete neodkladně půjčit menší částku peněz, a dojdete-li k závěru, že půjčka na ruku by mohla být řešením, měli byste si najít takovou nebankovní společnost, která má korektní přístup. Základem by měla být neexistence žádných skrytých poplatků. Měli byste mít přehled, kolik si půjčujete, kolik zaplatíte a jaká bude výše a frekvence splátek. Půjčky na ruku představují možné řešení nenadálé finanční krize, ale nejsou východiskem každoměsíčního nedostatku financí. Pokud vám stále nějaké peníze schází, zadlužováním to rozhodně nespravíte. Protože právě v tom, že jsou půjčky na ruku snadno dostupné, se skrývá i jejich největší úskalí. I půjčováním malých částek si totiž můžete zadělat na docela velké problémy, ze kterých se budete těžko dostávat.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000 jinak zvané půjčky před výplatou pomáhají překonat nejistý čas, kdy došly peníze z jedné výplaty a do druhé je ještě daleko. Jedná se o drobné částky, které může klient snadno uhradit již z následující výplaty. Proto jsou tak oblíbené.


Půjčky pro nezaměstnané

Půjčky pro nezaměstnané

Každý dnes občas potřebuje finanční výpomoc. Jsou ale společenské skupiny, které mají přístup k půjčkám ztížený. Nezaměstnaní jsou jednou z těch skupin. Naštěstí existují půjčky pro nezaměstnané, které mohou např. pomoci překlenout krizové období po ztrátě zaměstnání.

Půjčky do 10 000

Půjčky do 10 000

Kdo by občas nepotřeboval půjčit menší částku peněz. Pro tyto případy jsou určeny půjčky do 10 000. Nabízejí je jak banky, tak nebankovní společnosti. Každá z variant má své výhody i nevýhody. Záleží jen na klientovi, co si vybere.