verze pro tisk

Půjčky od soukromých osob hned

21. říjen 2010 Půjčky od soukromých osob hned

V případě, že rychle potřebujete půjčit menší či větší obnos peněz, ale dobře víte, že v bance vám určitě nepůjčí, existují v podstatě dvě další možnosti: nebankovní půjčka nebo půjčka od soukromých osob. Půjčky od soukromých osob hned se zdánlivě ničím neliší od nebankovních půjček, ale není tomu tak. Jestliže by měl být žadatel o půjčku ostražitý ve výběru nebankovní společnosti, u půjček od soukromých osob to platí dvojnásob. Sankce za opožděné platby, či dokonce neschopnost vůbec splácet jsou velmi tvrdé. Přijít o střechu nad hlavou je jeden z možných následků.

Reklama

Půjčky od soukromých osob hned a jejich úskalí

Půjčky od soukromých osob hned jsou lákavé tím, že je lze získat opravdu snadno. V případě bankovních a někdy i nebankovních půjček je totiž nahlíženo do registru dlužníků. To u soukromých půjček odpadá. Takových soukromých osob, které jsou ochotny poskytovat tento typ půjček je mnoho. A aby ne. Je to totiž výnosný obchod. I na malé částky totiž ručíte vlastním majetkem, nejčastěji nemovitostí. Přičtěme si ještě obrovské úroky a je jasné, že zisk je poskytovateli zaručen. Proto ho také nezajímá, kolik klient vydělává, ani jestli v minulosti řádně splácel své finanční závazky. Mnozí klienti, kteří zoufale potřebují peníze, tak bezmyšlenkovitě na takovéto půjčky přistupují, podepíší navrženou smlouvu, aniž by si pořádně přečetli, co je v ní obsaženo.

Půjčky od soukromých osob hned ano i ne

Nedá se však všeobecně říci, že půjčky od soukromých osob hned jsou jednoznačně špatné. Samozřejmě je nabízí mnoho podvodníků, ale pokud klient potřebuje nutně rychle získat peníze, pořádně si přečte všechny body smlouvy, může tento typ finanční pomoci využít. Samozřejmě musí počítat s vyšším úrokem. Ve smlouvě, kterou se chystá podepsat, by si měl zejména ujasnit, jaký je splátkový kalendář, kolik si půjčuje a kolik bude muset vrátit, dále jaké jsou sankce v případě opožděné nebo vynechané splátky. Důležité je také vědět, zda je v opravdu nutných případech možný odklad splátek. Pokud klient po zvážení všech výše zmíněných bodů dojde k závěru, že bude schopen půjčené peníze řádně splatit, cesta k rychle získaným financím je otevřena.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky od soukromých osob

Půjčky od soukromých osob

Půjčky od soukromých osob představují vedle bankovních a nebankovních půjček další možnost, jak si v případě potřeby opatřit peníze. Jedná se o půjčky bez registru. Nemusíte zpravidla ani předkládat potvrzení o výši příjmu.

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu


Výhodné investice v podobě půjčky

Výhodné investice v podobě půjčky

Pokud jste již uvažovali o půjčce a byli jste zrazeni tím, že si banky anebo nebankovní společnosti diktují podmínky, máte jedinečnou šanci zvolit novou spolehlivou možnost kvalitní půjčky. Tu představuje aukce půjček, jež přesně vymezí možnosti a variabilitu jednotlivých úvěrů.

Úvěry a půjčky ihned

Úvěry a půjčky ihned

Zatoužili jste po letní dovolené, chcete sobě nebo svým blízkým udělat něčím pěkným radost či jste ve finanční tísni? Potom jsou pro vás dobrým řešením půjčky všeho druhu. Těmi můžete vyřešit své starosti snadno a rychle, bez zdlouhavého spoření a šetření, kterým byste nejspíše stejně nedošli k tako…