verze pro tisk

Půjčky od soukromých osob

19. červenec 2010 Půjčky od soukromých osob

Půjčování peněz je opravdovým fenoménem posledních let nejen na území České republiky. O půjčkách všeho druhu už bylo napsáno nespočet různých článků a vytvořeno množství reklam. Mnozí ze zájemců o půjčení peněz už jsou o bankovních i nebankovních půjčkách zpravení natolik dokonale, že by se sami mohli stát finančními poradci v této oblasti. Poměrně neznámou kapitolu ve sféře půjčování peněz tvoří půjčky od soukromých osob. V mnohých z nás vzbuzují spíše nedůvěru. Co se pod pojmem půjčky od soukromých osob vlastně skrývá? Je ona příslovečná nedůvěra oprávněná, či nikoli?

Reklama

Půjčky od soukromých osob diskrétně

Nedůvěra v půjčky od soukromých osob oprávněná není. Dá se říci, že pokud peníze nepotřebujete z nějakého opravdu vážného důvodu, kdy už nelze najít jiného východiska, je dobré se zadlužení vyhnout úplně. V podstatě je jedno, jestli jste si půjčili od banky, nebankovní společnosti či soukromé osoby. Je-li však nezbytné o nějaký úvěr zažádat, záleží na kritériích klienta. Pokud má už z minulosti nějaký ten škraloup v registru, může se obrátit jedině na některé nebankovní společnosti nebo právě soukromou osobu. Obě možnosti mohou být zrádné. Záleží na tom, na koho se konkrétně obrátíte.

Půjčky od soukromých osob pro vás

Základem je smlouva, kterou se klient chystá podepsat. Podmínky pro zisk půjčky se zpočátku mohou zdát výhodné zejména proto, že nekladou klientovi žádné překážky. Nepotřebujete doklad o výši příjmu ani výpis z registru dlužníků. Zpravidla nemusíte běhat nikde na pobočku, všechno vyřídíte snadno a rychle z domova. Logicky si však ten, kdo vám peníze půjčuje, tzn. v tomto případě soukromá osoba, musí své finance nějak pojistit. Tuto funkci splní nemovitost, kterou vlastníte. Logicky si tak každý spočítá, že v případě, že nebude schopen půjčku splácet, přijde o střechu nad hlavou. Nedá se proto říci, že by půjčky od soukromých osob byly špatné, je ale potřeba postupovat opatrně a dobře zvážit, od koho si půjčujete a zda budete schopni úvěr splácet, i když přijdou nenadálé problémy.

Půjčky od soukromých osob trend posledních dní

Půjčky od soukromých osob představují i jednu z možností jak zhodnotit peníze. Zmíněná soukromá osoba totiž není nikdo jiný než někdo, kdo má nějaké peníze nazbyt. Pokud je vloží do takového podniku, na úrocích se mu krásně zhodnotí. Jsou jedinci, kteří si dokáží celou agendu spravovat sami. Ti, kteří si netroufají, ale přesto by rádi své peníze takto rozmnožili, se mohou obrátit na specializované agentury, které jim pomohou s vyřízením.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky od soukromých osob hned

Půjčky od soukromých osob hned

V případě, že rychle potřebujete půjčit menší či větší obnos peněz, ale dobře víte, že v bance vám určitě nepůjčí, existují v podstatě dvě další možnosti: nebankovní půjčka nebo půjčka od soukromých osob. Půjčky od soukromých osob hned se zdánlivě ničím neliší od nebankovních půjček, ale není tomu …

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu


Výhodné investice v podobě půjčky

Výhodné investice v podobě půjčky

Pokud jste již uvažovali o půjčce a byli jste zrazeni tím, že si banky anebo nebankovní společnosti diktují podmínky, máte jedinečnou šanci zvolit novou spolehlivou možnost kvalitní půjčky. Tu představuje aukce půjček, jež přesně vymezí možnosti a variabilitu jednotlivých úvěrů.

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000 jinak zvané půjčky před výplatou pomáhají překonat nejistý čas, kdy došly peníze z jedné výplaty a do druhé je ještě daleko. Jedná se o drobné částky, které může klient snadno uhradit již z následující výplaty. Proto jsou tak oblíbené.