verze pro tisk

Půjčky podvodníci

30. říjen 2010 Půjčky podvodníci

V dnešní době se může zdát, že získat půjčku na cokoliv je tak snadné. Pravda, nabídek je spousta. Kdo neuspěje v bance, může se obrátit na nebankovní společnosti. Ovšem s tím, jak roste nabídka tohoto druhu služeb, roste i množství podvodníků, kteří si nekalým druhem podnikání přijdou na docela pěkné peníze. Jak? Jedni nekřesťanskými úroky či podvodnými smlouvami, díky kterým klient může i díky malému opoždění splátky přijít o veškerý svůj majetek, jiní třeba tak, že předem vybírají nemalé poplatky za vyřízení půjčky a klient následně neuvidí ani slíbené peníze, ani ty své vlastní, které do podniku vložil. Je možné se nějak bránit? Určitě, stačí dodržovat pár dobrých zásad. Jen tak vás půjčky podvodníci nemohou ohrozit.

Reklama

Půjčky podvodníci a jak na ně vyzrát

Podvádí se všude. Ani finanční sektor není výjimkou. Pravidlem při výběru banky či nebankovní společnosti ohledně vyřízení půjčky by mělo být získat kladné reference na služby od někoho, komu můžete věřit. Ideální je mít vlastního finančního poradce, který ovšem opravdu myslí na dobro klienta a nikoli na vlastní kapsu. S takovýmto poradcem se nemusíte obávat nějakých problémů. Pokud si však chcete půjčku vyřídit na vlastní pěst, dejte na zkušenosti jiných. K ničemu je ovšem hledat kladné reference přímo na webových stránkách vybrané společnosti. Ta totiž samozřejmě nebude pomlouvat sama sebe. Lehce však můžete najít webové stránky uvádějící přímo seznamy těch, které lze označit pod heslem půjčky podvodníci. Dočtete se i to, k jakým praktikám se uchylují, aby oklamali klienta, a i třeba to, jak postupovat v případě, že jste se už tzv. nachytali.

Půjčky podvodníci a půjčky s poplatky předem

Podvodem zavádějí půjčky s poplatky předem. Vždy je poněkud nejisté, pokud předem za něco platíte. Ani v případě půjček tomu není jinak. Primárně byste tedy měli vybírat finanční služby bez poplatků předem, ale ani to samozřejmě není zárukou seriózního chování, i tady se najdou půjčky podovodníci. Poplatky předem nejsou zrovna malé. Může to být třeba i šest tisíc. Pozor by si klient měl dávat i na tzv. vratnou zálohu. Tzn., že společnost poskytující úvěr tvrdí, že klient pro schválení půjčky musí zaplatit zálohu, která mu bude po vyřízení žádosti a převedení peněz na účet vrácena. Mnohdy však klient už naráží jen na vypnutý mobilní telefon obchodního zástupce, nebo na telefonní automat. Pak už nezbývá než podat trestní oznámení. Ovšem potřebujete-li nutně peníze, dostane vás to do ještě prekérnější situace.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 4.2 hvězdiček/ Hodnoceno: 5x

Komentáře

Vlastimil

sobota, 24. listopad 2012
14:24

VÁŽENÍ,VŠICHNI CO JSTE BYLI OKRADENÍ SPOLEČNOSTÍ CIC
( CAPITAL INVESTMENT CORPORATION )
PANEM JIŘÍM ŽEMLIČKOU MAJITELEM SPOLEČNOSTI, TAK VÁS VYZÝVÁM K TOMU, ŽE
DNE 05.12.2012 VE 14:00 SE BUDE KONAT HLAVNÍ LÍČENÍ VŠECH POŠKOZENÝCH A TO NA:
OBVODNÍM SOUDĚ PRO PRAHU 10
UL.28.PLUKU 1533/29b
100 83 PRAHA 10

TENTO ČLOVĚK UŽ JE ZAVŘENÝ A DNE 05.12.2012 SE BUDE DOKAZOVAT, KOLIK LIDÍ A JAK VŠECHNY OKRADL !!!! TENTO ČLOVĚK VŠE ZAPÍRÁ A CÍTÍ SE NEVINNÝ !!!!

POKUD NĚKDO Z VÁS BYL TAKÉ OKRADEN, NAHLASTE TO NA POLICII, ŘEKNĚTE ŽE VÍTE ŽE UŽ BUDE SOUD TEĎ A PŘIDEJTE SE K NÁM DNE 05.12.2012 VE 14:00 NA OBVODNÍ SOUD PRO PRAHU 10.

ČÍM VÍC NÁS TAM BUDE, TÍM LÍP A TÍM VĚTŠÍ TREST DOSTANE !!!!

V PŘÍPADĚ JAKÝCH KOLIV DOTAZŮ, MI PIŠTĚ NA

DANCEEXTASY@CENTRUM.CZ

DÍKY A POJĎTE DO TOHO S NÁMI !!!!!


posted by: Vlastimil (danceextasy(a)centrum.cz) [Odpovědět]

Čtěte také...

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000 jinak zvané půjčky před výplatou pomáhají překonat nejistý čas, kdy došly peníze z jedné výplaty a do druhé je ještě daleko. Jedná se o drobné částky, které může klient snadno uhradit již z následující výplaty. Proto jsou tak oblíbené.


Půjčky do 10 000

Půjčky do 10 000

Kdo by občas nepotřeboval půjčit menší částku peněz. Pro tyto případy jsou určeny půjčky do 10 000. Nabízejí je jak banky, tak nebankovní společnosti. Každá z variant má své výhody i nevýhody. Záleží jen na klientovi, co si vybere.

Půjčky

Půjčovat si peníze je fenoménem dnešní doby. Doby, kdy se šetřilo jsou dávno pryč a každý může využít té výhody mít peníze na cokoliv hned. Je pravdou, že nároky se zvyšují a na kvalitu bydlení, pracovního života i života vůbec je vyvíjen větší a větší tlak.