verze pro tisk

Půjčky před výplatou řeší finanční potíže

28. březen 2015 Půjčky před výplatou řeší finanční potíže

Do výplaty chybí ještě několik dní a vy již nemáte finanční prostředky? Slyšeli jste o půjčkách před výplatou, ale nevíte, kterou si vybrat nebo si nejste jisti tím, jak tyto půjčky fungují? Vše je velice jednoduché. Protože se jedná o online půjčky, projděte si nabídky na webech jednotlivých poskytovatelů. Pokud se v nich nevyznáte, využijte porovnání půjček. Největším srovnávačem prověřených a bezpečných půjček v ČR je OKfin.cz, na kterém najdete nejen porovnání jednotlivých nabízených půjček před výplatou, ale na místě si můžete i půjčku sjednat. Navíc máte k dispozici online poradce, který bude schopen zodpovědět vaše dotazy.

Reklama

Pak už vše probíhá jednoduše – vyplníte stručný formulář žádosti o půjčku před výplatou, počkáte na vyhodnocení, a jestliže bude vaše žádost schválena, máte peníze velice rychle na účtu. Většinu těchto krátkodobých půjček musíte splatit do 30 dnů a počítejte také s vyššími úroky nebo poplatkem za poskytnutí půjčky.

Click Credit patří k nejvýhodnějším nebankovním půjčkám

Stačí-li vám zapůjčení částky do 5 000 Kč, určitě si požádejte o půjčku Click Credit. Jde o jednu z nejrychlejších a nejvýhodnějších půjček, která vám může být poukázána na účet nebo si lze vyzvednout hotovost na terminálu společnosti Sazka. Jaké jsou parametry půjčky Click Credit?

 • půjčit si můžete 1 000 až 4 999 Kč na 30 dní
 • první půjčka ve výši 1 500 Kč je zdarma
 • RPSN je pouze od 48 %
 • finance máte na účtu do 60 minut
 • zdarma získáte poskytnutí i vedení půjčky
 • není nutno dokládat příjmy nebo mít ručitele

Půjčka Click Credit je pro zákazníky výhodná a nejméně riziková, protože se platí pouze poplatek ve výši 30 Kč za každých zapůjčených 1 000 Kč. Je pouze potřeba převést 1 Kč na účet poskytovatele jako ověření bankovního účtu. Půjčka má však poměrně nízkou schvalovatelnost.

Crediton půjčka před výplatou získáte lehce

Máte - li záznam v registru dlužníků, bude pro vás zajímavá nabídka půjčky před výplatou od společnosti Crediton. Jedná se o nebankovní půjčku od 500 do 20 000 Kč až na dobu 40 dnů. Půjčka Crediton má vysokou schvalovatelnost, takže šanci na získání má většina žadatelů. Co byste ještě měli o půjčce před výplatou Crediton vědět?

 • poskytnutí a vedení půjčky je zdarma
 • RPSN začíná od 25,86 %
 • nepotřebujete ručitele ani zástavu
 • nejsou kontrolovány registry dlužníků
 • zapůjčená částka se na váš účet připíše do 3 dnů
 • získat lze první půjčku zdarma ve výši 4 000 Kč na 30 dní

Půjčka Crediton je neúčelová, sami si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Nekontrolují se registry dlužníků a každá žádost je posuzována individuálně. Stačí jen minimální příjem. Při půjčce do 4 999 Kč nemusíte podepisovat žádnou smlouvu.

Vyřešte nedostatek financí se Zaplo.cz

Potřebujete – li zapůjčit nižší částku opravdu rychle a za přijatelný úrok, vyplňte online žádost o půjčku Zaplo.cz. Po schválení žádosti dostanete peníze ihned na účet a první půjčku získáte dokonce zdarma. Seznamte se s parametry nebankovní půjčky před výplatou Zaplo:

 • půjčit si lze 1 000 Kč až 15 000 Kč
 • RPSN je od 231 %
 • splatnost půjčky si lze zvolit od 7 do 30 dní
 • finance budou na vašem účtu do 15 minut
 • nepotřebujete ručitele ani doložení příjmů
 • registry dlužníků se nekontrolují
 • v nabídce je první půjčka zdarma- až 8 000 Kč na 30 dní

Půjčka Zaplo má vysokou schvalovatelnost, požadavky na zájemce jsou nízké. Za poskytnutí a vedení půjčky nic neplatíte. Je nutný převod 1 Kč na účet poskytovatele pro prověření vašeho bankovního účtu.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka před výplatou II.

Půjčka před výplatou II.

Mnoho lidí poznalo tu situaci, že pár dní před výplatou nemělo na účtu takřka ani korunu a o peněžence platilo to samé. A všichni se shodnou, že se jedná o velice nepříjemnou situaci, neboť přeci jen člověk musí z něčeho žít. Jestliže jste také v tak

Chybí vám peníze před výplatou? Obraťte se na nás

Chybí vám peníze před výplatou? Obraťte se na nás

Možná se vám už někdy stalo, že vám pár dnů před výplatou došly peníze, bez kterých to zkrátka nejde. Dost možná jste se dostali do situace, že vám přišly nečekané složenky za telefon, plyn či elektřinu a vy jste zkrátka neměli na jejich zaplacení. Takové situaci se můžete vyvarovat lepším hospodaře…


Malá finanční půjčka

Malá finanční půjčka

Malá finanční půjčka je ideální pomocník pro případy, kdy pochybí nějaká ta korunka, nebo si moc chcete pořídit něco, na co zrovna nemáte. O půjčku lze zažádat i opakovaně. Vyřízení je snadné, ale počítat musíte s tím, že půjčenou částku vysoko přeplatíte.

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Provident vyřeší vaše finanční problémy

Potřebujete si půjčit peníze a nevíte kde?