verze pro tisk

Půjčky pro OSVČ

30. červenec 2010 Půjčky pro OSVČ

Pod názvem půjčky pro OSVČ se skrývá možnost zapůjčení finančních prostředků osobám samostatně výdělečně činným, zjednodušeně řečeno podnikatelům. Opět jsou k dispozici dvě varianty realizace – půjčka od bankovní společnosti, nebo nebankovní. Každá z variant má své výhody i nevýhody, záleží jen na klientovi, co zvolí. Nezbytné ale je ujasnit si, co od půjčky očekává, jaké jsou reálné možnosti (co ho ve vyřizování limituje) a která nabídka je nejvýhodnější. Bankovní i nebankovní společnosti poskytují každá jinou minimální i maximální výši úvěru, stanovují si jinak úroky a v neposlední řadě mají jiné požadavky pro vyřízení. Někomu stačí jen doklad totožnosti, jiný zase nepotřebuje ani to. Klient by však neměl volit jen podle toho, že někdo nabízí zdánlivě nejlepší podmínky. Dobré je vsadit na prověřeného partnera, tj. společnost nebo banku, která již má na trhu svoje dobré jméno, proslulou seriózností a korektním přístupem.

Reklama

Nebankovní půjčky pro OSVČ

Nebankovní půjčky lákají klienty tím, že jejich vyřízení je relativně snadné a hlavně ten, kdo už má z minulosti záznam v registru dlužníků, v nich spatřuje jedinou možnost, jak si v případě potřeby opatřit peníze. Získaly si ale poměrně nepříznivou pověst. V podstatě se dá říci, že mnoho lidí si myslí, že nebankovní půjčka znamená totéž co osobní krach a zabavení majetku. Není to ale pravda. Je mnoho společností, které jsou proslulé korektním přístupem, a dokonce mají tvrdší podmínky pro získání půjčky než banky. Některé nebankovní společnosti také nepůjčují těm, kteří mají záznam v registru. Z tohoto jasně vyplývá, že nebankovní půjčky pro OSVČ nemusí být rozhodně špatnou volbou.

Nebankovní půjčky pro OSVČ a jak je vyřídit

Podmínky pro vyřízení půjčky pro OSVČ se samozřejmě liší podle společnosti, kterou klient zvolí, ale základ zůstává stejný. U nebankovní půjčky většinou nemusíte dokládat účel, na který peníze použijete. Postačí vám zpravidla minimum dokladů - tj. občanský průkaz, kopie daňového přiznání a živnostenského listu a pak také číslo účtu, kam chcete peníze poslat. Do určité částky nepotřebujete ručitele (cca 200 tisíc podle společnosti). Většina nebankovních společností avizuje, že není nutné na půjčku zastavovat nemovitost. Klient však má možnost volit mezi typem půjčky, kdy předkládá osobní doklady a doklady o svých příjmech, anebo typem, kdy žádné doklady o příjmech ani nic podobného nepotřebuje a úvěr zastaví nemovitostí. Druhý typ logicky navozuje strach z toho, že člověk přijde o střechu nad hlavou. Na druhé straně pokud máte jistotu, že peníze budete schopni splatit, může to být výhodnější, protože takováto půjčka s sebou nese i nižší úroky.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení


Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Půjčky Provident: Rychlé půjčky online

Hledáte výhodnou půjčku bez skrytých poplatků? Potřebujete peníze právě teď? Provident chápe, že vaše výdaje, či nesplněné sny nepočkají. Podmínky smlouvy i administrativa půjčky byla maximálně zjednodušena. Žádost o vaši půjčku může být u Providentu

Půjčky bez doložení příjmu mají mnoho výhod

Půjčky bez doložení příjmu mají mnoho výhod

Půjčky bez doložení příjmu online ihned jsou skvělým způsobem jak si snadno a rychle půjčit. Nemusíte dokládat příjem, pouze jej uvedete v žádosti. Snadno si tak půjčíte, i když jste student či žena na mateřské nebo máte nízký příjem a banka vám prot


Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000

Půjčky do 5 000 jinak zvané půjčky před výplatou pomáhají překonat nejistý čas, kdy došly peníze z jedné výplaty a do druhé je ještě daleko. Jedná se o drobné částky, které může klient snadno uhradit již z následující výplaty. Proto jsou tak oblíbené.

Půjčky do 10 000

Půjčky do 10 000

Kdo by občas nepotřeboval půjčit menší částku peněz. Pro tyto případy jsou určeny půjčky do 10 000. Nabízejí je jak banky, tak nebankovní společnosti. Každá z variant má své výhody i nevýhody. Záleží jen na klientovi, co si vybere.