verze pro tisk

Půjčte si i bez potvrzení příjmu

23. květen 2011 Půjčte si i bez potvrzení příjmu

Získat nějaké finanční prostředky i bez potvrzení příjmu není zrovna až tolik jednoduché, jak by se mohlo zdát. Bankovní společnosti velmi často potřebují nějaké záruky, bez kterých prostě a jednoduše finanční prostředky nikomu nepůjčí. Ze záruk, které banky potřebují, bychom mohli jmenovat hned několik.

Reklama

V první řadě ovšem funguje jako záruka zejména příjem konkrétního člověka. Jestliže není jeho výše adekvátní, určitě se s nikým banka bavit nebude. Potvrzení pravidelného příjmu je pro bankovní společnost dostatečnou zárukou, že bude její klient schopen splácet svůj dluh. V současné době ovšem člověk nemusí jít pro půjčku automaticky do bankovního sektoru, ale může klidně využít i velkou spoustu půjček nebankovního charakteru. Na mysli máme zejména nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu. Jde o půjčky, které vyžadují po klientech minimální záruky na splácení.

Často není zapotřebí ani výše platu člověka, jenž si chce takovouto půjčku vzít. Určitě je také třeba říct, že jako záruka se často dává nemovitost anebo některý vybraný majetek člověk, který o tento druh úvěrů žádá. Půjčky nebankovního charakteru třeba od společnosti Home Credit anebo od společností Provident či Ferratum ovšem skrývají poměrně nepříjemnou úrokovou sazbu převyšující úroky, které by byl člověk nucen platit u některé z bankovních společností.

Určitě je třeba se vyvarovat půjček u některých neznámých a nezaručených společností, které často nabízejí naprosto netransparentní půjčky, u nichž nejsou ani přesně na začátku stanoveny podmínky. Ty se pak v průběhu takovéto půjčky často mění a půjčka se stává pro klienta naprosto nevýhodnou záležitostí. Jde hlavně o rozličné skryté poplatky a další nepříjemnosti spjaté s takovýmito půjčkami.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky bez potvrzení o příjmu a bez ručitele

Půjčky bez potvrzení o příjmu a bez ručitele

Lidé, kteří přijdou do banky a chtějí si půjčit peníze, často odchází zklamaní, neboť zjistí, že by na půjčky potřebovali ručitele. Často se také stává, že po nich jejich banka vyžaduje potvrzení o příjmu, jehož získání u zaměstnavatele může být velmi nepříjemnou záležitostí. Asi jen málokdo si přej…

Půjčky bez příjmu

Půjčky bez příjmu

Půjčky bez příjmu jsou oblíbeným způsobem, jak si opatřit rychle a jednoduše hotovost. Minimum papírování, úspora času a pohodlnost - to jsou hlavní body, které je prezentují. Klient si však za toto musí připlatit, a to v podobě vyšších úroků.


Hypotéka bez doložení příjmu

Hypotéka bez doložení příjmu

Pokud uvažujete o tom, že si vyřídíte hypotéku, např. na bydlení, měli byste vědět o tom, že existuje hypotéka bez doložení příjmu. Jak už sám název napovídá, banku nebude zajímat kolik vyděláváte. Důležitá je pouze nemovitost, kterou bude hypotéka jištěna.

Hypotéky bez prokazování příjmu

Hypotéky bez prokazování příjmu

Hypotéky bez prokazování příjmu jsou ideálním produktem pro ty,kteří nechtějí doložit, kolik vydělávají. Peníze jim budou poskytnuty na základě zástavního práva k nemovitosti. Nebude to však sto procent z odhadní ceny nemovitosti.