verze pro tisk

Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

9. duben 2012 Rychlé půjčky bez registru: Profi Credit

Každý se občas může dostat do situace, kdy potřebuje půjčit větší či menší obnos peněz. Jenže ne všichni lidé mají to štěstí, že jim půjčí banka. Kde potom peníze shánět? Trh je přesycen různými firmami, které nebankovní půjčky nabízí. Některé jsou ovšem méně solidní. Pokud si však půjčíte u Profi Credit, nemusíte mít z úvěru strach.

Reklama

Profi Credit půjčí každému

Společnost Profi Credit má nabídku skutečně pro kohokoli. Její produkty jsou zaměřené na fyzické osoby, podnikatele, velké firmy, i na seniory se starobním důchodem nebo rodiče pobírající rodičovský příspěvek. Každý z vás tak může získat úvěr šitý na míru. A o to při půjčkách jde nejvíce. Najít půjčky online , které by odpovídaly našim požadavkům.

Kolik můžete získat?

Zaměstnanci mohou žádat o půjčku ve výši 10 – 160 000 korun. Splatná je až 48 měsíců. Navíc do 130 000 korun není požadován žádný ručitel. U firem má Profi Credit dva typy půjček. Živnostenská půjčka Profi Credit může být poskytnuta ve výši 25-320 000 korun. Druhým typem je Podnikatelská půjčka. Ta se zajišťuje majetkem. Její výše je tedy omezena zástavní hodnotou majetku. Půjčit si můžete od 50 000 korun.

Podmínky získání půjčky

Co se týče podmínek získání půjčky , liší se produkt od produktu. Nejsnáze je vyřešen úvěr Tutovka. Poskytuje se do výše 4 999 korun a k jeho vyřízení potřebujete pouze občanský průkaz. V případě zaměstnaneckých a podnikatelských úvěrů budete potřebovat:

  • být starší 18 let s trvalým pobytem v ČR
  • doložit pravidelný příjem
  • potvrzení o příjmu nebo dvě daňová přiznání
  • podnikatelé výpis z obchodního rejstříku, doklady opravňující k podnikání a kopii výpisu z účtu
  • úvěr se zajišťuje směnkou
FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1.33 hvězdiček/ Hodnoceno: 3x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčky Home Credit

Půjčky Home Credit

Předním poskytovatelem půjček u nás se stala společnost Home Credit a.s.. Jde o společnost, jež si za patnáct let své existence získala mnoho a mnoho spokojených klientů, kteří ji dnes a denně vyhledávají, aby se jí svěřili se svým finančním problémem.

Rychlé půjčky

Rychlé půjčky

Na našem trhu je ohromné množství všemožných půjček, ale jsou opravdu všechny takové, jak je nám prezentováno? A jak tedy poznat, které to jsou a kterým se raději vyhnout?


Rychlé a bezpečné sms půjčky

Rychlé a bezpečné sms půjčky

Potřebujete peníze ihned? Potkal vás nečekaný výdaj nebo plnění rodičovských povinností (školní výlet, oblečení, školní či sportovní vybavení vašeho dítěte a další)? Stačí vám jen pár tisíc k další výplatě?

Jak mohou být nebankovní půjčky rychle vyřízeny

Jak mohou být nebankovní půjčky rychle vyřízeny

Nebankovní půjčky jsou vhodné ve chvíli, kdy z nějakých důvodů nemůžete zažádat o půjčku u své banky. Bankovní ústavy většinou poskytují půjčky pouze ve chvíli, kdy máte vysokou bonitu, to znamená, že nejdou do nějakého rizika. Nebankovní společnosti oproti tomu nabízejí půjčky i osobám, které nap…