verze pro tisk

SMS půjčka do 10.000 Kč

30. leden 2012 SMS půjčka do 10.000 Kč

Potřebujete půjčit peníze na krátkou dobu a v menší výši? Pak není potřeba si zařizovat půjčku u banky. Její sjednání obvykle trvá dlouho a navíc zdaleka není jisté, že Vám banka vyhoví. Většina bank navíc poskytuje pouze dlouhodobé úvěry a půjčky. Výhodným řešením ve chvíli, kdy potřebujete na půjčit jen pár stovek či tisíc korun, je SMS půjčka.

Reklama

Krátkodobá půjčka

SMS půjčky jsou krátkodobými půjčkami, kdy je možné si půjčit od 500 Kč do 10.000 Kč. Mají jasně stanovený poplatek a rovněž i datum splatnosti. Splatnost SMS půjčky je mezi 15 až 30 dny, je možné si v určitých případech požádat i o prodloužení této lhůty.

Peníze do dvou dnů

Prostřednictvím SMS půjčky se k penězům dostanete opravdu rychle a nemusíte přitom ani vstávat z postele. Stačí vyplnit formulář na internetu či poslat SMS zprávu. Do 48 hodin po schválení půjčky pak obdržíte poštovní poukázku, na níž si sjednaný obnos peněz vyzvednete. K datu splatnosti pak opět prostřednictvím poštovní složenky půjčenou sumu s poplatkem vrátíte.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Půjčka na OP

Půjčka na OP

Jednou z možností, jak si opatřit peníze snadno a rychle je půjčka na OP. Postačí vám jen jeden doklad totožnosti a peníze můžete mít na účtu takřka hned. Navíc celou záležitost vyřídíte pohodlně po intrenetu.

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého

Půjčka pro každého je přesně to, co hledáte, pokud potřebujete nutně peníze, ale všude vás odmítli s žádostí o úvěr. Je snadno dostupná. Nemusíte nikam chodit, všechno pohodlně vyřídíte z domova.


Půjčka do hodiny

Půjčka do hodiny

Půjčka do hodiny je tady pro ty, kteří nutně potřebují peníze a pokud možno ihned. Je snadno dostupná všem, bez ohledu na výši výdělku či zápis v registru. Ale počítejte s tím, že za to zaplatíte vysokými úroky. I RPSN není pro klienta zrovna výhodné.

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka je určena všem, kterým v rodinném rozpočtu z nejrůznějších důvodů chybí menší finanční obnos. Stačí jen mít mobilní telefon a peníze jsou během chvilky na vašem účtu.