verze pro tisk

SMS půjčka ihned na bankovním účtě

26. březen 2012 SMS půjčka ihned na bankovním účtě

Potkal vás nečekaný výdaj, líbil se vám nový nábytek do vašeho bytu, potřebujete peníze pro vaše dítě (na školní výlet, školní potřeby, aktivity, atd.)? V tom případě pro vás máme řešení, které velmi rychle vyřeší vaše problémy.

Reklama

Pokud potřebujete 500 – 10 000 korun na překonání několika dní do výplaty, tak je pro vás SMS půjčka přímo stvořena. Tento produkt počítá s tím, že jakmile vám přijde výplata, tak půjčku splatíte. Z tohoto důvodu je splatnost pouze 15 – 30 dní. Další podmínkou, která z výše uvedeného vyplývá je pravidelný měsíční příjem. SMS půjčka je určena všem aktivním lidem ve věku 25 – 65 let (s pravidelným měsíčním příjmem).

Poskytnutí peněz může probíhat poštovní složenkou nebo bankovním převodem. Mnoho společností nabízí bankovní převod pouze stálým zákazníkům, tzn., že první půjčka musí být pomocí poštovní složenky. Daný institut si tím ověří pravdivost vašich údajů (respektive adresu bydliště).

U SMS půjčky jsou velmi jasná pravidla. Ke smlouvě nebudete potřebovat právníka na překlad. Půjčujete si 500 – 10 000 korun se splatností 15 – 30 dní (záleží na výšce půjčené částky). Úrok činí 25 procent, tzn. 250 korun na každé tisícikoruně.

Žádost o SMS půjčku

Máte-li o SMS půjčku zájem, ta se obraťte na společnost Kredia. Na stránkách poskytovatele najdete online formulář (ten stačí vyplnit a následně budete kontaktováni). Kdyby vám online formulář nevyhovoval, tak můžete o SMS půjčku požádat via SMS. Stačí jen znát ten správný tvar a číslo (naleznete na stránkách poskytovatele).

Peníze můžete mít již do 24 hodin od požádání. Jedná se tedy o velmi rychlou půjčku, která vás podrží v každé situaci.

FacebookTopČlánky.czJaggni To! Linkuj.cz! Del.icio.us!

[Nahoru ↑]


Hodnocení

Hodnocení: 1 hvězdiček/ Hodnoceno: 1x

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval!

Čtěte také...

Až 10 000 Kč do 60 minut na účtě, to je Kouzelná půjčka

Až 10 000 Kč do 60 minut na účtě, to je Kouzelná půjčka

Kouzelná půjčka poskytuje krátkodobé půjčky před výplatou a to ve výši až 10 000 Kč. V případě opakovaných půjček si můžete půjčit až 50 000 Kč. Pojem rychlá půjčka zde nabírá novou dimenzi.

Online půjčka ihned

Online půjčka ihned

Řešení náhlého nedostatku hotovosti nemusí být zas tak složité. Nemusíte obcházet známe a sousedy a hloupě žádat o půjčení peněz. Problém lze vyřešit snadno a rychle a úplně stačí mít doma počítač s připojením k internetu.


Nebankovní půjčka Provident: peníze ihned

Nebankovní půjčka Provident: peníze ihned

Potřebujete rychle půjčit peníze? Obraťte se na Provident , společnost působí na českém trhu od roku 1997 a od té doby uspokojila již tisíce klientů. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří nejen že mají mnoho zkušeností, ale hlavně nabízejí férové jednání. Provident byl založen ve Velké Británii v r…

Online půjčky ihned

Online půjčky ihned

Studia, dovolené, vánoční dárky, či dluhy.. to vše a mnoho jiného lze v dnešní době řešit půjčkami. Žijeme v době bankovních i nebankovních institucí, předhánějících se v tom, která nabídce výhodnější půjčky, kupříkladu v nabídce České spořitelny